Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie Neostrady

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 3
  • 0

Przeniesienie Neostrady

Witam, rodzice na wsi mają na firme neostrade 20, chciałabym ją przenieśc do mojego mieszkania w centrum Bydgoszczy, jeszcze rok umowy został. Wg strony w mieszkaniu mogę mieć opcję do 80. Aktualnie korzystam z LTE Orange na firmę i masakra w dzien max 4Mb/s w nocy może dochodzi do 13Mb/s. Ogólnie od samego początku chciałam neo ale bałam się o stabilność i predkość dlatego myślę o przeniesieniu tej neo od rodziców i potestowanie (gry online LoL itp). Pytanie czy mogę to zrobić jeśli firma nie zmieniła adresu siedziby? Czy podczas "przenoszenia" w ciągu tych 30dni dopóki faktycznie nie zadziała u mnie ta neostrada to rodzice nadal będą mieli dostep do internetu? Ile razy można przenosić? 😄

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie Neostrady

Standardowo samo przeniesienie jest na tą samą prędkość w tych samych opłatach, ta sama umowa.
Być może po tym technik może Ci podłączyć większą prędkość, ale zwykle należało by to zrobić później.

Przerwa - odłączenie usługi pod starym adresem - podłączenie w nowym tego samego dnia.
O ile nie trzeba robić nowej instalacji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przeniesienie Neostrady


krulka89 napisał(-a):

Witam, rodzice na wsi mają na firme neostrade 20, chciałabym ją przenieśc do mojego mieszkania w centrum Bydgoszczy, jeszcze rok umowy został. Wg strony w mieszkaniu mogę mieć opcję do 80. Aktualnie korzystam z LTE Orange na firmę i masakra w dzien max 4Mb/s w nocy może dochodzi do 13Mb/s. Ogólnie od samego początku chciałam neo ale bałam się o stabilność i predkość dlatego myślę o przeniesieniu tej neo od rodziców i potestowanie (gry online LoL itp). Pytanie czy mogę to zrobić jeśli firma nie zmieniła adresu siedziby? Czy podczas "przenoszenia" w ciągu tych 30dni dopóki faktycznie nie zadziała u mnie ta neostrada to rodzice nadal będą mieli dostep do internetu? Ile razy można przenosić? 😄


@krulka89  nie bardzo Ciebie rozumiem, wspominasz o firmie, czy oznacza to że chcesz "przenieść" neostradę którą rodzice mają na firmę na Ciebie jako konsumenta - osobię fizyczną, albo na odwrót? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie Neostrady

Przenieść neostradę możesz zawsze. Nie musi być ona świadczona w miejscu siedziby firmy. Może być wymaga jednak wymagana zgoda właściciela nowej nieruchomości na podłączenie.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 3
  • 0

Przeniesienie Neostrady

Chodzi mi tylko o miejsce świadczenia neo a nie o cesję. Akurat jestem właścicielem mieszkania to z tym nie będzie problemu. Czy do czasu uruchomienia neo u mnie, rodzice będą mieli internet czy bedzie jakaś przerwa w jego dostępie? Umowa się nie zmienia? Pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie Neostrady

Standardowo samo przeniesienie jest na tą samą prędkość w tych samych opłatach, ta sama umowa.
Być może po tym technik może Ci podłączyć większą prędkość, ale zwykle należało by to zrobić później.

Przerwa - odłączenie usługi pod starym adresem - podłączenie w nowym tego samego dnia.
O ile nie trzeba robić nowej instalacji.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 3
  • 0

Przeniesienie Neostrady

Dziękuję za odpowiedź 😄 już wszystko się dowiedziałam co chciałam wiedzieć. Pozdrawiam


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 3
  • 0

Przeniesienie Neostrady

Mam pytanie co do wypełnienia wniosku o przeniesienie. Nie mam stacjonarnego telefonu tylko neo i tam gdzie jest do wpisania numer telefonu zostawić puste? W nazwa usługi internetowej napisać neostarada? Czy numer neo?