Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Program nie odbiera poczty idsl.pl


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Program nie odbiera poczty idsl.pl

Witam. Mam od kilku dni problem z odbieraniem i wysyłaniem poczty za pomocą programu Thunderbird.  Program działał z 5 lat bez zarzutu, teraz mogę przeglądać pocztę tylko z poziomu przeglądarki. Nie wysyła i nie odbiera. Wyłączałem zapory itp. Nie wiem czy to przypadek ale awaria dziwnie zbiegła się z aktualizacją Windowsa, której notabene nie można usunąć (wiesza się przy próbie) ,Próbowałem zmieniać porty itp ale wszystko na nic.

6 ODPOW. 6

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Program nie odbiera poczty idsl.pl

@metalzbyt A jak zachowuje się skrzynka poczty przy logowaniu bezpośrednim ? Bez tego programu?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Program nie odbiera poczty idsl.pl

@metalzbyt moja żona miała ten sam problem. Przez kilka lat działało prawidłowo, jakieś dwa tygodnie temu przestało. Wyczyściłem wszystkie ustawienia w programie i na nowo poustawiałem SMTP i POP3. Oczywiście sprawdź dokładnie, jakie aktualne parametry masz do swojego konta, czyli adresy i porty. Poszło bez problemów.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Program nie odbiera poczty idsl.pl

Wszystko wymazałem wpisałem od nowa i działa. Temat rozwiązany, ale sam nie wiem jak 🙂

Dzięki za pomoc


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Program nie odbiera poczty idsl.pl

@metalzbyt ja też nie wiem, ale tak jakoś dziwnie ostatnio ten program zadziałał. Fajnie, że udało się uruchomić 😉 👍


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Program nie odbiera poczty idsl.pl

Nie wysyła wiadomości. Gdzie moge znaleść ustawienia poczty wychodzącej dla idsl.pl ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Program nie odbiera poczty idsl.pl

A odbierać możesz?

Jakie masz obecnie ustawienia SMTP?

Dane są np. tutaj https://internetowykuriercodzienny.wordpress.com/2013/10/26/dsl-tpsa-orange-konfiguracja-kont-e-mail...

 

___________

Scalenie wpisów - Rafał