Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Piotrekk85wskaż mi osobę z Miasteczka Orange, kto mogła by mi pomóc.Chyba nie jest dobrą radą ,sugerowanie wizyty w miasteczku Orange. Jeśli podobno dawali radę w trudniejszych sprawach, to jaki problem odpowiedzieć na forum?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36858
  • 1371

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Podobno w salonie Orange w miasteczku w biurowych porach (nie wiem co to znaczy dokładnie) jest jeden pracownik zajmujący się trudniejszymi sprawami. Nie znam danych osobowych tej osoby i czy to jedna osoba czy kilka na zmianę. Te same opcje są do uzyskania ze wsparciem kierownika sekcji Contact Center, rzecznika klienta czy biura prasowego. Tylko możliwości do interwencji nie oznaczają, że od razu sprawa będzie załatwiona po Twojej myśli.

Co do forum, ono powstało by to klienci dzielili się doświadczeniami z innymi klientami. W niektórych firmach na świecie to się sprawdza. Tutaj po części też.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Piotrekk85ja nie chcę ,żeby coś zostało załatwione po mojej myśli, tylko żeby usługa działała prawidłowo.Jeśli to forum zostało stworzone tylko po to przez Orange, żeby klienci sobie powymieniali doświadczenia to śmiem twierdzić, że firma Orange świadczy tylko usługi po to ,żeby wyciągnąć pieniądze od ludzi. I nic więcej.I zmieniam dział na Pogaduchy. A może w ogóle zmienię moją filozofię załatwiania spraw z firmą  na bardzie sformalizowaną. Żadne forum, żadna pomoc od Orange, tylko walenie w w Orange jak w bęben.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech


@Kierus57napisał(-a)

@Piotrekk85ja nie chcę ,żeby coś zostało załatwione po mojej myśli, tylko żeby usługa działała prawidłowo.Jeśli to forum zostało stworzone tylko po to przez Orange, żeby klienci sobie powymieniali doświadczenia to śmiem twierdzić, że firma Orange świadczy tylko usługi po to ,żeby wyciągnąć pieniądze od ludzi.


Dość karkołomne złożenie 🙂

A "wyciągać pieniądze", czyli zarabiać, to założenie każdej firmy, nieprawdaż? I forum w takiej czy innej postaci nie ma tu nic do rzeczy. Jak tu nikt nie pomoże, to nie ma wyjścia - musisz walić w bęben 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36858
  • 1371

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Na razie ten wątek nie pokazuje jednoznacznie, że odpowiedzialność za brak dostępu do strony jest z winy Orange. Poza tym darujmy sobie populistyczne teksty, że Orange powstało tylko by wyciągać kasę. Każdy kto prowadzi działalność gospodarczą w Polsce musi zarabiać. Inaczej - szczególnie w spółkach - jest za to odpowiedzialność karna. Więc można sobie jasno napisać, że Orange chce zarabiać. Jak i Plus, Play , T-Mobile i inne firmy telekomunikacyjne. Jak nie zarabiają, to upadają. Owszem prowadzą działania społeczne, CSR ale to ułamek działalności.

Jest też taki dowcip jak człowiek narzeka na Boga, że nie może wygrać w totolotka. Na koniec Bóg odpowiada by chociaż dał mu szansę i kupił kupon.

Na początku wątku, nawet nie sprawdziłeś czy sprzęt jest zależny od podłączonego sprzętu Orange czy nie. Poza tym warto też oczekiwać odpowiedzi od właściciela danej strony. Tu naprawdę przyczyn może być wiele.
Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech


@Piotrekk85napisał(-a)


Na początku wątku, nawet nie sprawdziłeś czy sprzęt jest zależny od podłączonego sprzętu Orange czy nie. Poza tym warto też oczekiwać odpowiedzi od właściciela danej strony. Tu naprawdę przyczyn może być wiele.

Według mnie sprzęt był podmieniany https://nasz.orange.pl/t5/Internet-domowy/Problemy-z-połączenien-ze-stronami-w-Niemczech/m-p/98279/h...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36858
  • 1371

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Czy 4 strona to początek?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Piotrekk85sprzęt był podmieniany na wspaniałego Funbox od również wspaniałej firmy. Efekt ten sam.Można zarabiać pieniądze i nie mieć klientów w głębokim poważaniu. Sam sposób obsługi klientów o tym świadczy. A wysyłanie Ciebie @Piotrekk85 do dyskutowania zamiast ludzi z Orange już jest jakąś manipulacją. Co możesz powiedzieć o działaniu światłowodu od Orange, skoro sam nie korzystasz z tej usług?

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Kierus57 już 4 strony dyskusji, przecież z netu można korzystać poprzez LTE i niekoniecznie z Orange, wątpię by problem rozwiązano, jeśli nie dotyka klientów biznesowych i 3/4 czy choćby 1/2 użytkowników.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Anonim@Piotrekk85gdyby Wam Panowie zablokowano wejście na stronę nasz.orange.pl lub innej waznej dla Was strony także uważalibyście za satysfakcjonujące rady typu: już 4 strony dyskusji, zmień dostawcę internetu lub  korzystaj zamiast ze światłowodu z LTE ?Ale przede wszystkim płać, niezależnie od jakości usług.