Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@PeterMac83Ok dzięki za info a jaki masz początek IP ?

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Więc wychodzi z tego że nikt nic nie blokuje, jak sugerował @Kierus57, problem jest albo sprzętowy albo na linii Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

No więc tak Panowie. Na DGT IP to 79.184.___.__. Na funboxie IP 79.184.___.__. Strona również nie chce się wgrać. Jak widać nawet dedykowany sprzęt @Piotrekk85 odmawia współpracy. Co robić z tym fantem? Konsultanci nie widza problemu, im przecież ta strona chodzi, widać gdzieś u mnie nie działa. @Piotrekk85 powiedz mi, jak zmusić konsultanta do przyjęcia reklamacji?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Jeśli na czacie z doradcą (nie na bocie) jest problem, wyślij maila z danymi usługi + telefonem do kontaktu na bok@orange.pl

Choć każdy doradca na "usilną" prośbę powinien to zrobić. Jest w zgłoszeniach uszkodzenia nawet na to podtyp...
Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech


@Kierus57napisał(-a)

No więc tak Panowie. Na DGT IP to 79.184.___.__. Na funboxie IP 79.184.___.__. Strona również nie chce się wgrać. Jak widać nawet dedykowany sprzęt @Piotrekk85 odmawia współpracy. Co robić z tym fantem? Konsultanci nie widza problemu, im przecież ta strona chodzi, widać gdzieś u mnie nie działa. @Piotrekk85 powiedz mi, jak zmusić konsultanta do przyjęcia reklamacji?


FB nie generuje jakiś logów? Być może antywirus czy zapora coś psuje, temat trudny, powinni zgłoszenie przyjąć, jak ci zależy @Kierus57 to naciskaj Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

To ciekawy problem już wiemy że nie leży problem po stronie sprzętu, a może to jest wina samej przeglądarki ? A z jakiej korzystasz ty i twój syn ?

Jeszcze można zrobić test na smartfonie podłączonego po WIFI.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

No więc tak: w moim domowym komputerze mam 3 przeglądarki: Firefox, Chrome i Edge. Na żadnej strona nie chce pracować. System antywirusowy ESET w wersji  11.2.49.0. Nie sądzę ,żeby blokowała stronę ale zadzwonię do wsparcia technicznego ESETa.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech


@Kierus57napisał(-a)

No więc tak: w moim domowym komputerze mam 3 przeglądarki: Firefox, Chrome i Edge. Na żadnej strona nie chce pracować. System antywirusowy ESET w wersji  11.2.49.0. Nie sądzę ,żeby blokowała stronę ale zadzwonię do wsparcia technicznego ESETa.


Wystarczy antywirusa i jak ma zaporę wyłączyć na czas testu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Co do reklamacji: powiedz lub napisz, że to na Twoje żądanie. Powolaj się na prawo telekomunikacyjne które obliguje do przyjęcia nawet niezasadnej reklamacji. Chciałbyś mieć stanowisko firmy na piśmie. Ew poproś by oddzwonił do Ciebie przełożony doradcy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Przed chwilą wyłączyłem Eseta i Firewall. Nie pomogło. Strona nadal się nie wgrywa.