Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Witam, od dwóch dni mam problem z połączeniem się z niektórymi stronami w Niemczech. Mam światło, Warszawa-Żoliborz. Nie mogę wejść na stronę  https://www.mindfactory.de/, z pracy na vdsl bez problemu.

Czy znacie ten problem?

254 ODPOW. 254

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Sprawdziłem u sąsiadów w Olsztynie na świetle i nie ma problemu, zarówno po ipv4 i ipv6. Tylko na stronie jest dużo analityki może cybertarcza coś blokuje? Zgłosiłbym to do BOK i sprawdzą trasę (tylko poproś by poszło na tzw. II linie Neostrady a nie do DiSU).

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Piotrekk85dzięki. Wysłałem przez formularz kontaktowy do CERT Orange Polska.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Ja bym zgłosił na zwykły BOK. Cert Orange jak dla mnie może nie pomóc zbyt szybko. A próbowałeś inne dnsy wpisać?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Wydaje mi się, że zmiana DNS nie wiele zmieni, bo DNS tylko rozwiązuje adres IP dla podanej domeny. Nie mniej dla próby zmieniłem DNS na Googla tj. 8.8.8.8 i to samo...

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Kierus57Raczej zmiana DNS nie zmieni problemu coś jest nie tak na FTTH bo u mnie śmiga pewnie ta strona tez nie będzie u ciebie działać ? https://www.deskmodder.de/blog/  


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Cześć @Anonim. Działa. U syna na Woli na świetle od Orange też nie działa tytułowa strona.

Dodatkowo zrzut z ekranu.

2018-07-19_232712.png


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Właśnie próbuję zgłosić problem przez czat, ale serwis chwilowo niedostępny.Żenada.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Kierus57U mnie jakoś działa czat ale tylko z "BOT" nie można pisać z konsultantemEmotikon: Wściekły

Wiedziałem  że mogą być jakieś problem ze światełkiem wiec sobie odpuściłem jego podłączenie. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Przed chwilą miałem dłuższą rozmowę z konsultantem, zasugerował użycie przez loginem do logowania zwrotu "Bez ochrony" i login.