Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Kierus57To żadne rozwiązanie jeszcze jedno jak się domyślam to twój syn ma Funbox czy tak ? I tez ta jedna stona u niego nie działa podana przez ciebie ale moja się wczytuje ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Nie, mój syn ma ONT i Asusa.

 

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Kierus57A może trzeba podłączyć ich urządzenie FB2.0 i ONT i wszystko będzie działać ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Mam trochę rzeczy podłączonych do DGT i nie za bardzo mi to pasuje. Notabene DGT to też ich sprzęt.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Kierus57Wiem że to ich sprzęt ale możesz sprawdzić jak będziesz w domu czy działa ta strona żeby technik który przyjdzie nie powiedział że to wina twojego sprzętu ale wiem że na pewno nie jest to wina po stronie sprzętu a ich...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Przy Neostradzie i jej uszkodzeniu jest kategoria problem z otwarciem stron - tam powinno pójść zgłoszenia. Bez ochrony nic nie zmieni przy otwieraniu strony przez przeglądarkę (bo chyba o tym było).
Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Kierus57Czy coś się wyjaśniło ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Anonim@Piotrekk85nic się nie wyjaśniło. Dwukrotnie rozmawiałem na czacie z konsultantami, u nich wszystko działa. Sugerują ,że może program antywirusowy, może firewall. Podobna konfigurację sprzętową mam w biurze , tylko zamiast światła mam vdsl i strona się wgrywa. Jeszcze jak wrócę do domu pogrzebię w domowym komputerze.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Kierus57Tylko u ciebie i u syna taki sam problem na FTTH na własnych routera różnych. 

Edit a czy syn podłączał FB ?

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

2 opcje są, albo sprzętowy bug albo Operator, tak poza tym Orange ma logi z połączeń, powinni dojść co jest żle, zwalanie z marszu na użytkownika trochę nie fajne.