Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Zapewnia na warunkach w umowie i regulaminie.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Na dzień dzisiejszy Orange nie zapewnia sprawnego działania usługi, do czego się zresztą przyznał. jak rozumiem z Twojego doświadczenia wynika, ze po bonifikatach za brak 100% działania usługi Orange wypowie umowę. @Piotrekk85 czy tak mam rozumieć twoja wypowiedz?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Nie. Przyznanie bonifikaty czy odszkodowania nie oznacza wypowiedzenia. Jeśli jednak sprawa będzie się ciągnąć długo np 2-3 lata lub Orange stwierdzi niemożliwość usunięcia uszkodzenia, to dopiero wtedy.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Jak dostaniesz odpowiedź, że to Twój partner specjalnie blokuje Twój IP (część adresów) to co? Jak każdy gracz by pisał o zmianę IP, ponieważ dostał bana za oszukiwanie... Dziwne rzeczy w tym temacie są wypisywane moim zdaniem, ale może to ja czegoś nie wiem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

To czemu Orange uznało reklamację?

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

W odpowiedzi dopiero infomacja o zgłoszeniu uszkodzenia, także czekanie co z tym dopiero będzie zrobione. Sam jestem ciekawy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

We wpisie https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Swiatlowod-i-Neostrada/page/20/thread-... jest info o uznaniu reklamacji. Więc jest to przyznanie się Orange od odpowiedzialności (nie winy, bo to nie to samo). Jeśli nie znana była przyczyna, reklamacja powinna być rozpatrzona negatywnie. To są elementarne podstawy rozpatrywania reklamacji w każdej firmie...

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Czytałem to. Mogę zapytać od razu: i co z tego? Brak jest przyczyny, czy rozwiązania, oraz że w ogóle jest problem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Ale jest słowo, że uznano reklamację. Nie warunkowo czy wyjątkowo. To rodzi skutki prawne. Owszem w Orange może być trudne bo beton kruszy się wolno, ale po interwencji UKE czy rzecznika konsumentów odszkodowanie się dostanie.
Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Orange jest tak przyjazny że za każde zgłoszenie uszkodzenia mało istotne daje bonifikatę/odszkodowanie tylko trzeba umieć rozmawiać nawet za wymianę routera czy dekodera ja sporo na tym zyskałem.