Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z neostrada do 80Mb


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z neostrada do 80Mb

Witam, cały czas mam problem z neostrada, nie ma prędkości, co chwile zrywa połączenie z routerem, zgłaszanie problemow nic nie daje, czy tylko ja mam takie problemy ze płace za internet którego nie mam ?

5 ODPOW. 5

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

Problem z neostrada do 80Mb

Nie nie tylko TY 🙂 Oraneg standardowo ma all w 4 literach jak zawsze. Maja swoje 2 standardowe odp "przeciazona centrala" , lub "chwilowe problemy" ( ps u mnie te chwilowe trwaja 3 lata ale niestety nie mam wyboru 😞 brak zasiegu lte i inych operatorow u mnie ) Witamy w najgorszej firmie do jakiej moglas trafic. Jezeli mozesz uciekaj 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Problem z neostrada do 80Mb

Witam @aga302

 

Na początek proponuję zainstalować sobie na smartfonie aplikację Mój Funbox, następnie użyć opcji "Napraw i optymalizuj". Sam od siebie dodam, że Neo 80 szału nie robi. u mnie dochodzi jeszcze TV, więc na zbyt wiele nie mogę liczyć...poza czekaniem na światło Emotikon: Mrugający


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Problem z neostrada do 80Mb

@aga302 często najgorszym elementem w łańcuchu jest stara instalacja w domu. Radziłbym przegląd. Czy w domu jest jedno gniazdko ? powinien chodzić na pierwszym gniazdku. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Problem z neostrada do 80Mb


@mabud73napisał(-a)

Sam od siebie dodam, że Neo 80 szału nie robi. u mnie dochodzi jeszcze TV, więc na zbyt wiele nie mogę liczyć...poza czekaniem na światło Emotikon: Mrugający


Nie rozumiem, co ma znaczyć "szału nie robi"? Przy prawidłowej konfiguracji i przyzwoitych kablach (tak mam) masz te praktyczne 50-60Mb i doprawdy nie wiem po co by miał by mi być potrzebny światłowód, nawet gdybym miał jeszcze tv po kablu? No chyba, że potrzebny ci bardzo szybki upload...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Problem z neostrada do 80Mb

@aga302, trochę więcej informacji jaki modem ? Zrywa połączenie na Wi-Fi i na kablu ??