Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem - ping.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Problem z internetem - ping.

Temat przeniesiony z O społeczności do odpowiedniego działu - moderator Bartłomiej

 

Witam,mój problem wygląda tak.Chce zapytać się o coś supporta orange na Chacie wpisuje dane wybieram rodzaj problemu.Wyskakuje mi komunikat Sprawdzamy poprawność działania Twoich usług, poczekaj chwilę.

Po czym pisze Rozmowa Zakończona 

Przepraszamy, występuje niedostępność usług automatycznych.

Czy jest jakaś opcja porozumienia się z Orangem przez chat ? W sprawie Internetu (ping)

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z internetem - ping.

Zadaj pytanie inaczej.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Problem z internetem - ping.

No to tak zapytam.Można sprawdzić z czyjej strony wina jest ? Bo mam tak że 2 tygodnie temu miałem 30 stałego pingu.Teraz podskoczył do 45 nie spada poniżej.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z internetem - ping.

Ostatnio na GOG-u pojawiło się oryginalne Diablo w sprzedaży. Zakupiłem, odpalam battle.net by znów poczuć tę klasykę i wrócić do starych czasów - niestety - nie z tym internetem. Bez znaczenia czy ipv4 czy v6. Odblokowanie portu w modemie nic nie pomaga.

 

Cóż, może po prostu trzeba zgodzić się z blizzardem i wiadomością ''your connection is very poor'' i problemem jest zbyt wysoki ping 😉

 

xxz.png


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Problem z internetem - ping.

Znajomy podesłał to co wyżej. Ma innego operatora. Zrobił przekierowanie portu i działa.

 

@miner124557, próbowałeś na innym urządzeniu się połączyć i przetestować? Wyłączyłeś router i uruchomiłeś ponownie? Reset do ustawień fabrycznych wykonałeś?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z internetem - ping.

@Wojciech   Też przekierowałem port i nie działa. Trudno.. ze znajomym może pogram przez tcp/ip.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problem z internetem - ping.


@Wojciechnapisał(-a)

Znajomy podesłał to co wyżej. Ma innego operatora. Zrobił przekierowanie portu i działa.

 

@miner124557, próbowałeś na innym urządzeniu się połączyć i przetestować? Wyłączyłeś router i uruchomiłeś ponownie? Reset do ustawień fabrycznych wykonałeś?


Ma innego operatora i inny router. Na tym chińczyku od Orange nie da się przekierować portów. Klienci zmieniają routery z tych FB'ów i nagle zaczyna działać.. Polecam się zastanowić w firmie nad tym 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problem z internetem - ping.

To może sprecyzuje. Nie zawsze daje efekt przekierowanie portów. Są problemy z ograniczonym NAT'em. Zmiana routera i magicznie wszystko otwarte.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z internetem - ping.

@-brtk-   Próbowałem 6112 UDP przekierować na swój komputer i nic. Mam funboxa 3.0.

 

Albo po prostu zbyt wysoki ping. Po tym co widziałem w Orange, to nie zdziwiłbym się. W USA w 1997 roku na dial-up mieli lepsze pingi niż ja dzisiaj na światłowodzie, więc nie wiem jaki jest limit.