Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z YouTube


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 0

Problem z YouTube

Też miałem problem z youtube [kolega tak samo któremu założyli światłowód miesiąc temu]. Mnie pomogło przestawienie w opcjach karty[właściwości>konfiguruj>zaawansowane] sieciowej "szybkości i dupleksu" z automatycznej negocjacji na szybkość właściwą do szybkości łącza.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z YouTube


@lydzixnapisał(-a)

@Banan9tak właściwie to jesteśmy na stronie Orange i pytamy Orange, tylko że odpowiadają sami użytkownicy a Orange nabrało wody w usta

 

@ludwik1Nawet jeżeli to wina routera(choć nie jest bo większość ma najnowszy) to wina nadal leży po stronie Orange że dają wadliwy sprzęt

 


Jesteś na forum NO, tu technicy od Orange raczej się nie wypowiadają, być może czytają o waszych problemach, coś tam naprawiają, ale gro problemów by wyeliminować potrzeba by sporo zainwestować, w tym tkwi chyba głównie problem, bo Informatyk może poprawić usługi ale wpływu na zarządzanie siecią nie ma, tam trzeba sporo $ włożyć, więc jest jak jest.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z YouTube

@lydzix  Problemy z modemem wykluczam. Na speedteście zawsze jest pełna prędkość, niezależnie od pory dnia i działania youtube. Również filmy na innych stronach jak cda.pl albo ekino chodzą bez problemowo, bez lagów można obejrzeć nawet pełnometrażowy dwugodzinny film. Problem w tym że na youtube jest najwięcej contentu i jak dla mnie jest najbardziej wartościowe. Ostatnio planuję zakup psa rasy Husky i staram jak najwięcej się o nich dowiedzieć (żywienie, tresura itp itd), włącznie z filmami na youtubie i nie ukrywam że odcinanie od contentu jest bardzo uciążliwe.

 

No chyba że Funbox 3.0 ma jakąś alergię na youtube.com 😉 Wtedy jedynie można mówić o winie sprzętu.

 

Nawet jeśli jakimś cudem problem leży po stronie modemów, to jak najbardziej jest to wina Orange że dają ludziom taki bubel.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Problem z YouTube

Nie zrozukielismy sie, to forum jest dla uzytkownikow Orange, wymiany opini itp.

Na tym forum, Orange NIGDY nie udzielalo pomocy. Od tego jest infolinia i zgloszenia techniczne badz reklamacyjne.

 

Odnosnie routera mialem namysli nie konkretny model a ze np uszkodzil sie mechanicznie. Jest milion mozliwych odpowiedzi, mozna probowac np zmieniac pasmo, polozenie routera by poprawic zasieg itd.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z YouTube

@ludwik1  Gdyby uszkodził się mechanicznie to by były problemy z prędkością np na speedteście, i wszystko by muliło, nie tylko youtube i gry. Do tego na ipv6 youtube działa lepiej, to jedyne rozwiązanie.

 

O zasięgu się nie wypowiem bo jestem połączony kablem kat-6 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 1

Problem z YouTube


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z YouTube

@anonimanonim   U mnie o dziwo problem znikł... filmy już buforują normalnie, nawet te z małą ilością wyświetleń. Często prędkość na youtube sięga ponad 100mbps (z dostępnych 300). Oczywiście mowa tu o światłowodzie, nie mam pojęcia jak chodzi youtube na adsl/vdsl niestety.