Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

YouTube buforuje się w nieskończność - tylko używając Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 1

YouTube buforuje się w nieskończność - tylko używając Orange

Internet od Orange, Neostrada (nie światłowód, zwykły kabel - niestety nie ma światowodu i nie będzie tu gdzie mieszkam)
Speedtest pokazuje 25Mb/s DL, 5Mb/s UP. Ogólnie internet działa w miarę dobrze ale - 
Filmy na YouTube buforuja sie w nieskocznosc - czasem 10 sekund, czasem 20, a czasem nigdy się nie załadują. 
Testowane na 3 różnych komputerach, i 4 przeglądarkach. Jeden z komputerów świeżo po formacie. 
Podłączając komputer pod inny internet wszystko działa natychmiastowo i bez opóźnień. 
Modem - FunBox 2.0

Czekam na informację co mogę zrobić. Próbowałem dzwonić na infolinię, ale "maks" jest delikatnie mówiąc - niezbyt pomocny.

 

Aha - te pierdoły typu flushdns, ipconfg renew itd, nie działają.

Czytałem o tym, ze orange (wiadomo, profesjonalna siec) ma problem z rutingiem, i że pomaga wyłączenie QuIC w przeglądarce - nic to nie zmieniło.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 1

YouTube buforuje się w nieskończność - tylko używając Orange

Skontaktowałem się z Orange (poprzez czat z doradcą), i panowie naprawili problem od razu. Także - gratulacje dla Orange, problem rozwiązany. Wystarczyło wylaczyc router na 10s, pewnie w miedzyczasie coś w serwerach Orange przestawili, i voila - YT działa jak powinno. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

YouTube buforuje się w nieskończność - tylko używając Orange

@anonimanonim , ja się specjalnie na technicznych uwarunkowaniach nie znam, natomiast wiem jedno, że mam FunBoxa 2 i 10-tkę neo po miedzi w pakiecie OL. Oglądam YT bez zacięć i być może (podkreślam) rozszerzenie Ublock Origin mi w tym pomaga skutecznie. Zostawiam tylko "ostatnią furtkę"

Ublock Origin.PNG 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 1

YouTube buforuje się w nieskończność - tylko używając Orange

Też mam tą wtyczkę - nic nie pomaga.

Anonim

Nie dotyczy

YouTube buforuje się w nieskończność - tylko używając Orange

@anonimanonim , mam ok.1,5 km do centralki, czy jak to się fachowo nazywa i tam klienci dostają 20-stkę, której im może troszkę zazdroszczę, ponieważ u mnie na prawie samym końcu zrywało i mam zmniejszone. Ale nie wiem, czy stan infrastruktury biegnącej do Ciebie jest na takim co najmniej poziomie, jak u mnie. Przed chwilą zrobiłem dwa testy podczas słuchania tego utworu i osiągi miałem takie jak poniżej

1 test.PNG2 test.png


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 1

YouTube buforuje się w nieskończność - tylko używając Orange

Skontaktowałem się z Orange (poprzez czat z doradcą), i panowie naprawili problem od razu. Także - gratulacje dla Orange, problem rozwiązany. Wystarczyło wylaczyc router na 10s, pewnie w miedzyczasie coś w serwerach Orange przestawili, i voila - YT działa jak powinno.