Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z YouTube


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z YouTube

 

@-brtk-  Ja kilka miesięcy temu przecież pisałem coś w stylu ''jak Orange pozyska jeszcze z 50k albo 100k klientów to internet będzie kompletnie nie wyrabiał'' i dzisiaj już to widać po wysypie tematów z problemami.

 

Więcej klientów, te same styki, ta sama pojemność - no nie da się upchać 10 butelek wody po 2L do zwykłej reklamówki. U mnie działa tak jak zwykle - losowo. O dziwo youtube chodzi znośnie, czasem muszę poczekać 10-15 sekund aż filmik odpali ale potem już idzie, więc to jest i tak lepsze niż jak wiesza co chwila w trakcie.

 

W grach za to kiepsko. Dalej lagi, problemy, skoki pingów. Nawet mój znajomy okrasił mnie powiedzeniem ''mi się na Twoim hoście gra bo wysoki ping'' - sprawdziłem, do multimedii leci przez OT który dodatkowo ma packetloss xD

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Problem z YouTube

Wczoraj było w miarę dobrze. Tylko czasami buforowalo. Dzisiaj tragedia. Buforuje co chwilę. .....

Chyba zgłoszę awarie, tylko czy to coś pomoże. Technik przyjedzie, zmierzy prędkość i stwierdi , że jest OK. 

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Problem z YouTube

Zgłaszajcie to pod ich postami na fb, tam najszybciej odpisują bo ich boli wizerunkowo. Mi próbowali oczywiście wcisnąć ciemnote że to u mnie że nikt tego nie zgłasza. Polecam pisać że macie taki sam problem jak coraz większa liczba użytkowników, wklejać link do tego tematu. Niestety póki nie zacznie coraz więcej osób ich o to atakować, nic się nie zmieni 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z YouTube

@Qpr11pl  Nie bądź naiwny. Nic się nie zmieni. Zmieni się dopiero wtedy gdy Orange przestanie mieć monopol na internet. W innym wypadku dalej będzie to samo, lagi w grach, wysokie pingi, problemy z wieloma zasobami sieci choćby nawet milion osób pisało o tym...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Problem z YouTube

Chodzi o serwis Youtube - straszliwe tnie odtwarzanie, ciągłe buforowanie, kręci się kółko, a mam światłowód 1GB! Funbox 3.0 przy każdorazowym zestawieniu połączenia wraca do ipv4. Zmieniam ustawienia na ipv6 i Youtube zaczyna normalnie pracować. Technik, który był u mnie, bo zgłaszałem innym problem powiedział, że nic nie da ustawienie protokołu na ipv6, bo po drugiej stronie i tak wymuszane jest w tym przypadku ipv4! 

 

Teraz w ustawieniach FB3 mam jednocześnie ipv4 i ipv6. po jakimś czasie znów wraca tylko ipv4.

Logowanie się i ciągłe włączanie ipv6 jest uciążliwe. Rozwiązał ktoś ten problem? Youtube nie pracuje prawidłowo przy ipv4? Czy zmiana dns w komputerze coś daje?

Kiedy wymuszam połączenie po ipv6, to oba protokoły są w statusie "połączony". Przy ipv4 praktycznie nie da się korzystać z YT.

 

Zrzut ekranu 2019-02-19 o 16.19.50.png

Anonim

Nie dotyczy

Problem z YouTube

Dublujesz posty @Hofikom, ustawiaj sam IPV6, bo innej opcji nie ma, YouTube działa wtedy prawidłowo.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Problem z YouTube

Ja również potwierdzam problem z YouTube. Chodzi jak chce, czasem ładuje się po 120-150 Mbit/s, a czasem jest gorzej niż źle.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z YouTube

Po IPV6 YouTube lepiej działa tylko że Orange przełącza na IPV4 i jak tu żyć 😞 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z YouTube

@Anonim ciesz się że możesz te IPV6 ustawić, ja nie mam dostępu do tych ustawień, dostawca wymusza u mnie IPV4, ale You Tube działa, i wszystko inne też jest ok.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z YouTube

@Anonim  Potwierdzam, testowałem youtube na ipv6 i zero problemów, filmy buforują się w sekundę, bez znaczenia czy ma 50 wyświetleń czy 500 000.

 

Za to na ipv6 mam gorszy ping o około 15 ms więc i tak ipv4 to ''mniejsze zło'' a nie chce mi się za każdym razem ustawiać ipv6 jak oglądam youtube...

 

Jednakże, to było kilka tygodni temu. Dzisiaj nie da rady ustawić już ipv6 bo zmienia automatycznie na ipv4.

 

@BORAX  Ja mam tak od ponad roku... od początku 2018 youtube działa losowo.

 

Na Hyperionie też czasem miałem problemy z youtube albo wysokimi pingami.. tylko tam to trwało góra kilka dni i problem był eliminowany. W Orange to już się ciągnie baaaardzo długo i nikt z tym nic nie robi.