Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem światłowód 300mbs wieczorem.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 3
  • 0

Problem światłowód 300mbs wieczorem.

Fast.com 140mb/s czyli dalej spada kolejny test jak widać niżej to 110, a na speedtest.net to już w ogóle słabo to wygląda, 120 pobierania przez stronę, na aplikacji na win natomiast coś takiego... orange2410.PNG

https://www.speedtest.net/my-result/d/1eb23907-7d1b-437e-ad74-9709f22d302e


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 3
  • 0

Problem światłowód 300mbs wieczorem.

Swoją drogą, dziękuje za odpowiedź w moim temacie, bez względu czy znajdzie się na to jakiś złoty środek czy nie. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 3
  • 0

Problem światłowód 300mbs wieczorem.

I w chwili obecnej prędkość oraz jakość (Ping) połączenia wróciły do normy czyt. 310 D 30 UP, 7ms. Czyli newralgiczne 2h dalej występują w których jakość internetu pozostawia wiele do życzenia. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Problem światłowód 300mbs wieczorem.

@mosiu92 Proponuję wymienić urządzenie. Wykluczmy chociaż to. Na forum tylko tak możemy pomóc. Jeżeli po wymianie urządzenia będzie dalej się to powtarzać, to zgłoś problem techniczny.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 3
  • 0

Problem światłowód 300mbs wieczorem.

Ok,  wymienię. Czy trzeba to jakoś argumentowac?  Czy wymienia mi to za darmo od ręki? Filmik jedno,  realia drugie,  wole zapytać. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Problem światłowód 300mbs wieczorem.

@mosiu92 niestety nie wiem. Nie miałem okazji w ten sposób wymieniać sprzętu. Radzę jednak spróbować tak, niż przez techników.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Problem światłowód 300mbs wieczorem.

Wg mnie wymiana sprzętu nie pomoże. Zgłoś w momencie jak net słabo działa do działu technicznego w bok. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Problem światłowód 300mbs wieczorem.

@s_a_t_a_n Wtedy BOK przekaże zapewne do techników, a technicy przyjdą gdy wszystko będzie śmigać... a o 20 nikt już nie pracuje 😉 Tak to zwykle bywa, że wszystko śmiga gdy są technicy 😉 


Pracuję w Orange
  • 51
  • 72
  • 4

Problem światłowód 300mbs wieczorem.

I tak konieczny jest kontakt z BOK, bo żeby modem wymienić doradca musi zarejestrować w tej sprawie zgłoszenie. Po jego przyjęciu udajemy się ze starym modemem do salonu i bezpłatnie dostajemy nowy egzemplarz tego samego modelu.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 3
  • 0

Problem światłowód 300mbs wieczorem.

Czy ten modem zostanie mi wymieniony bez żadnego problemu  podając sytuację,  która opisałem wyżej?  Druga sprawa tak jak kolega wyżej napisał,  sytuacja patowa,  bo co z tego, że ja zgłoszę usterkę o godz 21:00 jak o tej godzinie żaden z techników mi nie przyjdzie a we wcześniejszych godzinach zostanie to potraktowane jako nieuzasadniona wizyta.