Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prośba o sprawdzenie parametrów linii


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Prośba o sprawdzenie parametrów linii

Witam jestem użytkownikiem Neostrady od dłuższego czasu i nigdy nie miałem problemu z prędkością zawsze była maksymalna. od kilku tygodni zauważyłem że moja Neostrada 10 MB osiąga prędkości maksymalnie 7,5 MB. zdaję sobie sprawę że w umowie jest że to jest dobra prędkość ale mam prośbę o sprawdzenie parametrów linii i routera. Z góry dzięki

 

Screenshot.jpg

 

11 ODPOW. 11

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Prośba o sprawdzenie parametrów linii

Proponuję ukryć adresy MAC i IP. Próbowałeś restartu rutera? Przy Neo10 i tak nie jest źle...Poza tym nikt tu nie ma dostępu do Twojej usługi. Pozostaje kontakt z BOK... najlepiej załatwić to aplikacji Mój Orange na chacie.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Prośba o sprawdzenie parametrów linii

@skinp parametry dobre, możesz zgłosić i poprosić o reset portu ADSL. Jak przyjmujący zgłoszenie nie będzie chciał tego zrobić(nie wiem czy w ogóle mogą, czy mają takie możliwości) to poproś o wpisanie w uwagach dla technika.

Anonim

Nie dotyczy

Prośba o sprawdzenie parametrów linii

A czy tu jest tak ustawione?

Bez tytułu4.png


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Prośba o sprawdzenie parametrów linii

@Anonim Tutaj jest dobrze, możesz na próbę odznaczyć Bitswap i zobaczyć czy coś to da. Możesz wybrać w ustawieniach routera modulację ? Najlepiej ustaw na ADSL2+ i zobacz co się dzieje.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Prośba o sprawdzenie parametrów linii


@BORAXnapisał(-a)

@Anonim Tutaj jest dobrze, możesz na próbę odznaczyć Bitswap i zobaczyć czy coś to da. Możesz wybrać w ustawieniach routera modulację ? Najlepiej ustaw na ADSL2+ i zobacz co się dzieje.


😄 😄 😄 

 

jaryn się pytał założyciela tematu czy ma tak jak na screenie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Prośba o sprawdzenie parametrów linii

Witam i dziękuję wszystkim za odpowiedzi

 

wykonałem wszystkie przez was polecane czynności zresetowałem router, zmieniłem ustawienia niestety nie przyniosło to skutku. dzisiaj rano internet już spowolnił do 5 mega więc chyba będę interweniował na infolinii Jeszcze raz dzięki

 

http://www.speedtest.pl/test/195763686


Screenshot8.jpg


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Prośba o sprawdzenie parametrów linii

@skinp Jakie opcje są dostępne po rozwinięciu ADSL Mode ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Prośba o sprawdzenie parametrów linii


9.jpg


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Prośba o sprawdzenie parametrów linii

@skinp wrzuć ADSL2+ i zobacz co się będzie działo...czy błędy przyrastają po kilku godzinach korzystania.