Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prędkość Neostrady 80mbls


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Prędkość Neostrady 80mbls

Witam. Mam zamontowaną Neostradę 80mbps. W rzeczywistości mam 30 w spadkach do 5. Linia jest stabilna i wiem że jest w stanie uciągnąć 80. Dzwoniłem nie raz po techników ale zawsze się kończyło na tym że niby router jest wadliwy i trzeba wymienić. Tak się kończyło już z tysiąc razy. Instalacja światłowodu nie wchodzi w rachubę, ponieważ nikt nie chce się ruszyć i chociaż zobaczyć co tu się dzieje. Sa jakieś sposoby na przyspieszenie chociaż żebym miał te 50 może 60mbps? 

___________________

* Wpis poddany edycji – moderator Kinga

 

 

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Prędkość Neostrady 80mbls

@Maksiator ale wymieniales w koncu ten router? Pomagalo cos czy caly czas tal samo bylo?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prędkość Neostrady 80mbls

Złóż reklamację. Warto mieć podkładkę w postaci raportu z certyfikowanych pomiarów wykonanych za pomocą speedtestu pro.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Prędkość Neostrady 80mbls

Wymieniałem tak jak kazali.

 

Reklamacja była składana i to wiele razy. Oczywiście nic to nie dało, ponieważ jestem w zakresie od 20 do 80. A spadki do 5 są wtedy kiedy oni "nie patrzą"

__________________

* Scalono posty – moderator Kinga


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prędkość Neostrady 80mbls

Widocznie nie dołączyłeś raportu certyfikowanego. Od 3 lat jest parametr prędkości zwykle dostępnej który wynosi 54 Mbps. Taka prędkość musi być przez 70% doby.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Prędkość Neostrady 80mbls

@Maksiator rob pomiary o roznych porach na certyfikowanej stronie https://pro.speedtest.pl/ bedziesz mial podkladke ze internet nie dziala tak jak powinien. Wtedy zlozysz reklamacje


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Prędkość Neostrady 80mbls

@Maksiator to ja zadam pytanie skąd wiesz, że linia jest w stanie pociągnąć do 80Mb/ sek? Jak wygląda w menu modemu? Jaką ma długość? Czy masz założony mastersplitter i czy masz równolegle gniazda w domu?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Prędkość Neostrady 80mbls

@agat13  Sąsiad ma okolice 80mbps. menu modemu? mam funbox 2.0. Linia nie mam pojęcia jaką ma długość. Tak mam założony mastersplitter. Jedyny kabel który idzie od z zewnątrz do routera i tylko ja mam podpięcie internetu po kable bezpośrednio z routera a reszta idzie po wifi.