Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

@AnonimTak wystawiali mi kilka za płatna asystę za 39zł pokwitowanie bez mojego podpisu i było doliczane do faktury ale później było cofane chyba wiesz dlaczego? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

Na opłatę 39 zł nie trzeba pokwitowań. Określona jest w cenniku.
Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s


Piotrekk85 napisał(-a):
Na opłatę 39 zł nie trzeba pokwitowań. Określona jest w cenniku.

@Piotrekk85Czyli może nawet technik nie przyjechać do mnie i mogą mi wystawić fakturę tak ma myśleć ?

Coś jest napisane jak pisemna zgoda  https://www.orange.pl/omnibook/asysta-techniczna a gdzie jest regulamin który był ?

Edit czy widziałeś takie pokwitowanie na oczy który zostawia technik ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

Mylisz asystę (tu potrzebne pokwitowanie) z opłatą za niezasadne wzywanie technika (tu nie). Opłata jest naliczana w przypadku m.in. gdy ktoś podaje godziny dostępności a go nie ma pod adresem instalacji. Kto ma wtedy pokwitować?

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

Fajnie jakby to działało w dwie strony, jak nie ma nas w godzinach, które podaliśmy, to dają opłatę, a jak nie ma technika w umówionych godzinach, bo się po prostu nie zjawia, to nam nikt za to nie zapłaci, ze zmarnowalismy czas na czekanie, a to nie raz się zdarzało, że był wezwany technik, było powiedziane, że będzie o tej i o tej godzinie i w ogóle się nie zjawiał.

Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

Klasyczny przypadek pt. nie ma winnych. Awarii z linią niema technicy prawidłowo stwierdzają no niema.

Tylko nie ma kto poprawić ustawień na porcie.  

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

-brtk-: trzeba egzekwować odszkodowania za utracone korzyści, które ktoś przy ostatniej wersji regulaminu usług multimedialnych dodał dla rynku b2c (ale pewnie ten punkt niedługo wypadnie).
Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

 


Piotrekk85 napisał(-a):
Mylisz asystę (tu potrzebne pokwitowanie) z opłatą za niezasadne wzywanie technika (tu nie). Opłata jest naliczana w przypadku m.in. gdy ktoś podaje godziny dostępności a go nie ma pod adresem instalacji. Kto ma wtedy pokwitować?

Przed każdym przyjazdem technika do lokalu jest telefon. Ja nic nie mylę się 
 

Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

Może tak to się ma odbyć. Technik przyjedzie stwierdzi tym razem zaniżony upload, zadzwoni poprawią, klientowi zostanie doliczone za wizytę. A tak to tylko na infolinii kasę klient zostawia, może musi jeszcze trochę podzwonić i kaskę nabijać, żeby mu poprawili. 

Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

@AnonimTez można usunąć problem po stronie Orange za 99zł według cennika.