Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Konto usunięte
N/A

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

@MarcinFTak wystawiali mi kilka za płatna asystę za 39zł pokwitowanie bez mojego podpisu i było doliczane do faktury ale później było cofane chyba wiesz dlaczego? 

Poziom 36, Guru
  • 11134
  • 4615
  • 682

Na opłatę 39 zł nie trzeba pokwitowań. Określona jest w cenniku.
Zabezpiecz sprzęty przed burzami! Info tutaj.
Konto usunięte
N/A

[ Edytowane ]

Piotrekk85 napisał(-a):
Na opłatę 39 zł nie trzeba pokwitowań. Określona jest w cenniku.

@Piotrekk85Czyli może nawet technik nie przyjechać do mnie i mogą mi wystawić fakturę tak ma myśleć ?

Coś jest napisane jak pisemna zgoda  https://www.orange.pl/omnibook/asysta-techniczna a gdzie jest regulamin który był ?

Edit czy widziałeś takie pokwitowanie na oczy który zostawia technik ?

Poziom 36, Guru
  • 11134
  • 4615
  • 682

Mylisz asystę (tu potrzebne pokwitowanie) z opłatą za niezasadne wzywanie technika (tu nie). Opłata jest naliczana w przypadku m.in. gdy ktoś podaje godziny dostępności a go nie ma pod adresem instalacji. Kto ma wtedy pokwitować?
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 21, Pasjonat
  • 380
  • 147
  • 9

Fajnie jakby to działało w dwie strony, jak nie ma nas w godzinach, które podaliśmy, to dają opłatę, a jak nie ma technika w umówionych godzinach, bo się po prostu nie zjawia, to nam nikt za to nie zapłaci, ze zmarnowalismy czas na czekanie, a to nie raz się zdarzało, że był wezwany technik, było powiedziane, że będzie o tej i o tej godzinie i w ogóle się nie zjawiał.

Poziom 21, Pasjonat
  • 732
  • 156
  • 7

[ Edytowane ]

Klasyczny przypadek pt. nie ma winnych. Awarii z linią niema technicy prawidłowo stwierdzają no niema.

Tylko nie ma kto poprawić ustawień na porcie.  

Poziom 36, Guru
  • 11134
  • 4615
  • 682

-brtk-: trzeba egzekwować odszkodowania za utracone korzyści, które ktoś przy ostatniej wersji regulaminu usług multimedialnych dodał dla rynku b2c (ale pewnie ten punkt niedługo wypadnie).
0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
N/A

Piotrekk85 napisał(-a):
Mylisz asystę (tu potrzebne pokwitowanie) z opłatą za niezasadne wzywanie technika (tu nie). Opłata jest naliczana w przypadku m.in. gdy ktoś podaje godziny dostępności a go nie ma pod adresem instalacji. Kto ma wtedy pokwitować?

Przed każdym przyjazdem technika do lokalu jest telefon. Ja nic nie mylę się 

Poziom 21, Pasjonat
  • 732
  • 156
  • 7

Może tak to się ma odbyć. Technik przyjedzie stwierdzi tym razem zaniżony upload, zadzwoni poprawią, klientowi zostanie doliczone za wizytę. A tak to tylko na infolinii kasę klient zostawia, może musi jeszcze trochę podzwonić i kaskę nabijać, żeby mu poprawili. 

Konto usunięte
N/A

@jarynTez można usunąć problem po stronie Orange za 99zł według cennika.