Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podwójna opłata przy przeniesieniu neostrady

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Podwójna opłata przy przeniesieniu neostrady

W zeszłym miesiącu przeprowadziłam się do nowego miasta i równocześnie zgłosiłam wniosek o przeniesienie usługi pod nowy adres. Za marzec dokonałam całej płatności z góry, zgodnie z otrzymaną fakturą. Niedawno otrzymałam fakturę za kwiecień - połowa kosztów za marzec została mi zwrócona, ale jednocześnie naliczona została opłata za cały marzec pod nowym adresem plus kwiecień. Czy to standardowa procedura, że płaci się za cały miesiąc pod nowym adresem, a co za tym idzie w zasadzie podwójnie za tą samą usługę? Jeżeli tak to dlaczego nie jest to zapisane w umowie podpisywanej na początku?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Podwójna opłata przy przeniesieniu neostrady

To zależy od wariantu przeniesienia. Jeśli przez pewien okres usługa działa pod dwoma adresami jednocześnie, to niestety opłaty są naliczone poprawnie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Podwójna opłata przy przeniesieniu neostrady

@marsad22Proponuje Ci kontakt z BOK czat co do przeniesienia usługi tej samej na inny adres to powinna być ciągnąc chyba że zakończyła ci się umowa  https://www.orange.pl/omnibook/zmiana-adresu-instalacji-uslugi-stacjonarnej#


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Podwójna opłata przy przeniesieniu neostrady

To zależy od wariantu przeniesienia. Jeśli przez pewien okres usługa działa pod dwoma adresami jednocześnie, to niestety opłaty są naliczone poprawnie.