Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poczta neostrada błąd 554 5.7.1 (Recipient address rejected: Over quota )

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Poczta neostrada błąd 554 5.7.1 (Recipient address rejected: Over quota )

Witam.

Co jakiś czas zdarza się, że wysyłając e-mail z konta służbowego na mój prywatny adres w @neostrada.pl otrzymuję zwrotkę, że wiadomość nie została dostarczona ze względu na błąd 554 5.7.1 (Recipient address rejected: Over quota ).

Dzisiaj miałem taką sytuacje, że rano wysłałem 3 wiadomości bez problemu natomiast popołudniu już jest problem z wysyłaniem, bo dostaję zwrotkę z info jak wyżej. Próbowałem też wysłać wiadomość z innych kont, np. z konta mojej żony na mój adres e-mailowy. Ten sam scenariusz.

Używam MS Outlook, mam NOrtona 360.

Co może być powodem takiej sytuacji ? Skoro ja nie mogę dostarczyć z innego konta na mój adres to i inni mają takie same problemy i jestem pozbawiony możliwości przesyłania mi wiadomości.

 

Byłbym wdzięczny za podpowiedź.

 

 

 

_______________________

*Temat przeniesiony z działu "Sieć i dostępność usług" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Poczta neostrada błąd 554 5.7.1 (Recipient address rejected: Over quota )

@Hector1972 sprawdź, czy nie masz przypadkiem wykorzystanego miejsca na poczcie. Orange nie udostępnia zbyt dużych skrzynek pocztowych.

Osobiście proponuję wykupić komercyjne konto lub przejść do któregoś z portali internetowych.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Poczta neostrada błąd 554 5.7.1 (Recipient address rejected: Over quota )

@Hector1972 sprawdź, czy nie masz przypadkiem wykorzystanego miejsca na poczcie. Orange nie udostępnia zbyt dużych skrzynek pocztowych.

Osobiście proponuję wykupić komercyjne konto lub przejść do któregoś z portali internetowych.

Anonim

Nie dotyczy

Poczta neostrada błąd 554 5.7.1 (Recipient address rejected: Over quota )

Problem z serwerem pocztowym, zmień skrzynkę pocztową, jak ci zależy na poprawnej usłudze, można przecież korzystać z Gmailu, na telefonie wtedy też pocztę sprawdzisz i wyślesz, ja tak robię, wygoda i bez spamu 😎


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Poczta neostrada błąd 554 5.7.1 (Recipient address rejected: Over quota )

Bardzo Ci dziękuję za radę. To był właśnie powód tych problemów.

Czy mógłbyś mi także polecić jakieś dobre konta komercyjne i bezpłatne ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Poczta neostrada błąd 554 5.7.1 (Recipient address rejected: Over quota )

@Hector1972 konto e-mail, Google podpowiada @Anonim. Moja żona korzysta z Interii, kolega z Onetu, ja mam konto na o2 i komercyjne CyberFolks.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Poczta neostrada błąd 554 5.7.1 (Recipient address rejected: Over quota )

irek6311 dziekuję za radę. Konto w Neostradzie mam od 18 lat. Chciałbym je zmienić. Szukam czegoś dobrego komercyjnego lub nieodpłatnego. Piszesz o Gmail. Masz opcję komercyjną, czy bezpłatną ? Zależy mi właśnie na odbiorze poczty także w komórce.

Zmianę konta e-mailowego odciągałem w czasie od dawna. Wiadomo, że wiąże się z tym problem poinformowania o nowym adresie dotychczasowych adresatów + zmiany w instytucjach itp.

 

 ketrasaArtur jeszcze raz bardzo dziękuję 🙂

 

 

 

_______________________

*Scalenie wpisów - moderator Wojciech.

Anonim

Nie dotyczy

Poczta neostrada błąd 554 5.7.1 (Recipient address rejected: Over quota )

Poczta płatna czy nie, najpierw Przetestuj, najlepiej taka co i na telefonie działa 😎

Screenshot_2022-03-08-20-53-05-328_com.android.vending.jpg

 Pierwsze 4 pozycje Google Play 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Poczta neostrada błąd 554 5.7.1 (Recipient address rejected: Over quota )

@Hector1972  dodam tylko, że I tak musisz się zastanowić nad przejściem na inną  skrzynkę pocztową i wcześniej poprzerzucać maile czy kontakty, bo Orange likwiduje hosting  Neostrada.pl w maju...I odzyskanie  po tym terminie danych nie będzie możliwe 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Poczta neostrada błąd 554 5.7.1 (Recipient address rejected: Over quota )

@Hector1972  osobiście korzystam z trzech skrzynek, 2 bezpłatne Gmail i WP, 1 płatna. Wszystkie dobrze działają na kompie i smartfonie.