Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ping


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Ping

Cześć.
Wczoraj miałem ping na speedteście w granicach 18-19ms. Natomiast odpalając dzisiaj komputer ping jest w granicach 32-33 ms. Dodam tylko, że ping jest stabilny. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

10 ODPOW. 10

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Ping

teraz speed do Orange z T-Mobile

speeddoorange.png

byle działało.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Ping

Dziwne jest dla mnie to, że można operować samym pingiem... bo prędkość pobierania jest bez zmian.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Ping

Jeżeli nie masz światłowodu tylko ADSL/VDSL, to może pływać ping jak pojawia się jakaś niestabilność na linii, wtedy automat DLM tym steruje w celu korekcji błędów. Albo jak resetujesz za często router.

 

Można poprosić na infolinii o restart DLM, wtedy ping powinien wrócić do niższej wartości albo poczekać parę dni, sporo razy sam zmniejsza ping jak już nie wykrywa błędów.

Anonim

Nie dotyczy

Ping

@Raskon  dziś mam Ping i szybkość netu bardzo dobrą, wcześniej Ping był koszmarny a net o 25% wolniejszy od gwarantowanego, cóż zgłoszenie dałem, ale odpowiedż że przeciążenie mają na styku i pracują nad tym 😉

Mam jednak światłowód dla odmiany.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Ping

@-brtk-  Z tym masz rację. Wczoraj wszystko wróciło do normy 10 mb/s prędkość i 18 ping. Dzisiaj natomiast już jest 8.5 mb/s i ping na poziomie 31. Strasznie to wszystko jest niestabilne. Poprzedzając pytania to mam ADSL.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Ping

Zaloguj się na router i zobacz czy nie przybywa Ci błędów ES i SES. SES najlepiej jakby było 0, pojawiają się przy zrywaniu połączenia. ES akceptowalne (według mnie) jest do max 250 na dobę synchronizacji.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Ping

@-brtk-  Jak to sprawdzić na routerze firmy tp-link?
EDIT: Przejrzałem wszystkie opcje i nie mogę niestety znaleźć. Model routera to TL-WDR3600.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Ping

TL-WDR3600 tam niema adsl-a.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Ping

@jaryn  To w jaki sposób mogę to sprawdzić? 😞