Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

@robsitMoże krócej...:)


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

I zaczęło działać, w końcu - powód - VDSL i FTTH ten sam login.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

@robsit  Czasem tak jest,że się login i ID pokrywa. Tu problem prawdopodobnie było omyłkowo zdjęte ftth zamiast linii miedzianej. Stąd bałagan

Dobrze że już jest ok


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

Mówiłem, że nie ma sytuacji której nie da się rozwiązać i ktoś się z Tobą skontaktuje dziś i rozwiążą problem.. 😉 Akurat sprawy takie jak Twoja nie potrzebują dużego trudu, bo nie masz żadnej awarii tylko to był błąd po stronie pracownika Orange i co nie jest już dziwne, w przepływie informacji.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

@-brtk- Wiem z doświadczenia, że takie błędy najtrudniej odkręcić, bo na zle wpisy w kilku systemach nie ma mocnych. Czasem na bezwładność nie ma rady, tak jak w tym przypadku. Szczęście, że szybko zareagował na wielu ścieżkach.

Oby się nie powtarzała więcej taka "awaria"


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

Wiesz, Orange też liczy sobie pieniądze i nie może sobie pozwolić na taki zastój u klientów z ich winy. Podczas mojej kariery jako klient Orange, wyciągnąłem od nich tyle pieniędzy za ich błędy w postaci binifikat, nie każdemu by się tak chciało. Ja niestety na ich niekorzyść, dociekam zawsze swego.. 🙂 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

@-brtk- Oczywiście można wymagać skoro się płaci. To kwestia podejścia do konsekwencji umowy, która obowiązuje przecież obie strony

 To wynika z regulaminu dostarczania usługi. U mnie prędkość spadła z 8Mb/sek do 5 /Mb/ sek. Oficjalnie mieszczę sie w widełkach usługi. Mogę się awanturować, bo to prawie połowa opcji max prędkości....a ja wolę negocjować poprawienie jakości łącza. Kasą to nie wszystko....


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

Jedno nie wyklucza drugiego. Sporo razy miałem bonifikaty za drastyczny spadek łączą, który mieścił się w widełkach, jeszcze to było przed regulaminami o zwykle dostępnej prędkości.. Po prostu automat DLM z niczego sobie obcinał prędkość, nawet dużo błędów nie przybywało. Ja jestem taki, że w takiej sytuacji coś od nich wywalczyłem. Niech mniej zarabiają na mnie, jeżeli im coś nie funkcjonuje jak trzeba, w tym wypadku, automat DLM.

Teraz jest takie coś jak prędkość zwykle dostępna, która w Orange chyba wynosi 80 czy 70%? Więc jak będziesz miał tak przez większy okres czasu, to nie wywiązują się z umowy😁