Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

Operator doskonale wie, że jest reklamacja, tak zapisałem, mimo to ponawia zgłoszenia i informuje, że w ciągu 30 dniu reklamacja zostanie rozpatrzona. Chyba nic więcej nie jestem w sprawie zrobić,

Ciekawe czy mogę rozwiązać umowę na nieaktywną usługę, na którą mam umowę do 2022 🤣


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

To teraz poczekaj do jutra, powinien się ktoś z Tobą skontaktować. 

Przy takich sprawach trzeba być stanowczym. Przy reklamacji mówisz co Ci ślina przyniesie, pamiętając o kulturze wypowiedzi. Opisujesz sprawę, dajesz żądanie, w Twoim wypadku natychmiastowe przywrócenie usług wraz z bonifikatą za niedziałające dni i jak najszybszy kontakt w sprawie reklamacji. Tu nie ma miejsca na takie coś, że nie wiedzą co się dzieje, gdy jesteś bez usług w okresie rozliczeniowym jeszcze.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

Ustawowy czas rozpatrzenia reklamacji to 30 dni. Nie ma co oczekiwać reakcji w kilka dni w skomplikowanych sprawach.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

Na 100 % wyłączyli nie tą usługę i nie tej osobie. Ja jestem prawie pewny, że to potrwa długo, rozważam wypowiedzenie umowy na niedziałającą usługę.

Ciekawe czy ktoś z Orange czyta to forum.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

Zrób reset do ustawień fabrycznych funboxa a potem zostaw go bez "dotykania" na 10 min. To zawsze bo zmianach w ewidencji usług trzeba zrobić.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

Rozumiem, że przyciskiem ? Bo logując się mogę tylko zarejestrować się. Wpisanie loginu i hasła dotychczasowego powoduje, że wyskakuje monit o błędzie


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

@Piotrekk85 tylko musi być skomplikowana sprawa a ta nią nie jest. Przerobiłem tyle reklamacji z Orange w swoim życiu i zawsze było po mojemu i szybko, tylko nie można się dać zbyć.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

Przycisk reset na funbox - igłą lub szpilką aż wszystkie diody zamrugają. Potem 10 min bez dodatkania

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

Reset nic nie daje


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

I tak, po wizycie w salonie dziewczyna odkryła, to co mówiłem wszystkim infoliniom, że login VDSL i światłowodu są takie same. A że VDSL jest wyłączane to wyłączyli też światłowód. Teraz pozostaje czekać 36 h , aby to przeprawili. Taaaaa