Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love nowa umowa.

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange Love nowa umowa.

Mam pytanie miałem obecnie internet stacjonarny i telefon stacjonarny.Zrezygnowalem z obu usług z powodu śmierci właściciela i podpisałem umowę na Orange Love(4 usługi).Obecnie od piątku nie mam internetu co w tym wypadku zrobić? Dzwonić po techników czy czekać ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Orange Love nowa umowa.

jezeli zrezygnowales z neo i tel na podstawie aktu zgonu to nie ma co sie dziwic ze odlaczyli.
jezeli na siebie zamowiles usluge to powinni przyjsc monterzy aby te usluge uruchomic bo to usluga na nowym laczy (naked). jezeli nie przyszli to jak ma dzialac? ustaliles date instalacji uslugi? zadzwon do boku i podpytaj na kiedy masz miec instalacje

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Orange Love nowa umowa.

jezeli zrezygnowales z neo i tel na podstawie aktu zgonu to nie ma co sie dziwic ze odlaczyli.
jezeli na siebie zamowiles usluge to powinni przyjsc monterzy aby te usluge uruchomic bo to usluga na nowym laczy (naked). jezeli nie przyszli to jak ma dzialac? ustaliles date instalacji uslugi? zadzwon do boku i podpytaj na kiedy masz miec instalacje


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10917
  • 150

Orange Love nowa umowa.

@Pr0bermastah

jeśli uważasz, że powyższa podpowiedź była dla Ciebie przydatna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.