Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakie łącze przy takich informacjach systemowych

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Jakie łącze przy takich informacjach systemowych

Jako, że na dzisiaj miałem zamówionych "techników" którzy mieli wykonać "badania" czy w mojej lokalizacji pójdzie szybsze łącze. Dodając, że konsultant umówił ich na godzinę 18-20 przyjechali gdy byłem w pracy (godz 14.00) i w domu przebywał tylko dziadek, który i tak nie ma bladego pojęcia o co kaman. Technicy po badaniach oczywiście stwierdzili, że nic nie da sie zrobić i nadal będę miał 10mb/s nic więcej nie uzasadniając (dlaczego itd) Złożyłem skargę, ponieważ konsultant mnie zapewniał, że łącze do 80mb/s napewno pójdzie i to sprawdził.... po drugie dlatego, bo umawiałem się na godzinę 18-20 a oni podobno do 18 pracują.. To po jaką cholerę koleś umawia mnie z nimi po 18.. Od 6lat mam łącze 10mb/s i przez 6lat nie potrafią tego zmodernizować, rozwinąć.. Rozumiem, że miasta to priorytet bo pieniądze, ale bez przesady.

 

Parametry DSL

 

faktycznie tylko do 10mb/s to pójdzie ?

 

dsldsl

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Jakie łącze przy takich informacjach systemowych

@kanciab, nie wierz konsultantom, bo Twoje łącze pozwala tylko na 10 Mb. U mnie też ślini się większy transfer, ale jak mogą pociskać, skoro z 20 musiałem wrócić do dziesiątki? 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Jakie łącze przy takich informacjach systemowych

@kanciab, nie wierz konsultantom, bo Twoje łącze pozwala tylko na 10 Mb. U mnie też ślini się większy transfer, ale jak mogą pociskać, skoro z 20 musiałem wrócić do dziesiątki? 

Anonim

Nie dotyczy

Jakie łącze przy takich informacjach systemowych

Nie widać jakie jest tłumienie w tych statystykach  router tego nie pokazuje. Technicy powinni odpisać jaka jest przyczyna odmowy. Konsultant powinien to widzieć. Może brak wolnego portu nie będę zgadywał.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Jakie łącze przy takich informacjach systemowych

Otrzymałem odpowiedź od Pani konsultant, że mam 1,8km do centrali, a żeby działał vdsl do 80mb/s musi to być odległość do 1km a do 20mb/s 1400m