Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love migracja z adsl na vdsl


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Orange Love migracja z adsl na vdsl

Wg mnie dzięki niudolnosci tych z którymi zalatwiales ta umowę masz to co masz. 

Sprawa jak najbardziej do wyprostowania. 

@Arti_Kn_Pl  można obejść okres tych 3 miesięcy z tym mobilem. Było komunikowane co w takich sytuacjach trzeba zrobic  🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2068
  • 5695
  • 191

Orange Love migracja z adsl na vdsl

No ale jak widać chyba nie wszyscy wiedzą

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4111
  • 56

Orange Love migracja z adsl na vdsl

 


@Pawel1991222napisał(-a)

Byl juz zalozony vdsl pare lat temu. Jak wroce do domu zamieszcze screena. Z tego co pamietam teraz pokazuje tlumienie jakos w okolicy 12. Do cenrali jest okolo 850-900 metrow kablami


U mnie jak zakładali vdsla, to miałem przy podpięciu 42Mb/s na speedteście, a potem jak zaczęli migrować osoby z bloku i okolicy na wyższe prędkości, synchro zatrzymało się na niecałych 30000Kb/s (po 2 latach), więc nawet na speedteście nie było 30Mb/s.. 🙂 Też miałem około 1km kablami do centralki. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Orange Love migracja z adsl na vdsl

No ja rozumiem. Tylko biorac nowa umowe moge wziasc opcje vdsl. Nie dostaje zadnej wiadomosci ze nie ma mozliwosci technicznych. Tylko chcac migrowac kazde zamowienie jest unulowane


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4111
  • 56

Orange Love migracja z adsl na vdsl

A skąd wiesz, że technicy nie wystawią BMT po złożeniu nowego zamówienia jak zrobią wywiad środowiskowy? Jak nie będzie kart, to od razu zrobią BMT. Z Orange nie możesz się patyczkować, ja jak coś załatwiałem zapisywałem każdego konsultanta imię i nazwisko, wszystkie zapewnienia potem, jak nie chcieli zrobić, były odsłuchiwane, bo miałem dzień, godzinę i imię i nazwisko osoby, z którą rozmawiałem. Musi Ci takie coś wejść w krew niestety.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Orange Love migracja z adsl na vdsl

Przy wyborze nowej umowy mogę wybrać Vdsl 80 Mbit, a przy probie zmiany opcji ( przedluzeniu ) jest tylko adsl 10 Mbit


scr razem.jpg