Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love a internet


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 13
  • 0

Orange Love a internet

@Anonim czyli wycofają mi Orange Love i powróci Smart Plan LTE?
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love a internet

@mateusz7557, jak zrezygnowałeś z konkretnej usługi, to nie mają podstaw do zerwania neostrady.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 13
  • 0

Orange Love a internet

@Anonim w kwestii Neostrady to rozumiem, z reszta ona sama powróciła do poprzedniego stanu. Natomiast abonament komórkowy przeszedł na pakiet Love i na koncie w aplikacji MO mam teraz Orange Love dla tego konkretnego numeru telefonu. Pytanie czy jak odeśle sprzęt z rezygnacja to czy ten konkretny abonament komórkowy powróci do poprzedniego stanu i będzie w pakiecie Smart Plan LTE?
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love a internet

@mateusz7557, jeżeli opisałeś dane z Orange Love, to Smart Plan LTE też powinien pozostać. Czy korzystałeś z tego rozwiązania i formularza?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 13
  • 0

Orange Love a internet

@Anonim generalnie planuje wysłać odstąpienie wraz ze sprzętem. Umowa była zawarta 3 stycznia więc teoretycznie mam jeszcze czas na odstąpienie ? Czy w przypadku odstąpienia procedura przywrócenia poprzedniego pakietu na abonament komórkowy będzie taka sama ?
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love a internet

@mateusz7557, Orange Love połączyłoby neo z dotychczasowym komórkowym i sprzętem na jedną fakturę i współdzielony pakiet(Smart Plan LTE jako plan komórkowy). Skoro pakiet OL nie istnieje, więc wszystko zostaje po staremu. Masz 14 dni na odstąpienie.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10881
  • 150

Orange Love a internet

@mateusz7557

w swoim temacie zadałeś naprawdę sporo pytań. Czy któraś z odpowiedzi (wg Twego uznania!) zasłużyła na wyróżnienie? Jeśli tak - zachęcam do oznaczenia stosownego posta Szczęśliwy robot. Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.