Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love a internet


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 13
  • 0

Orange Love a internet

Witam.

 

Czy łącząc swoje dotychcasowe usługi w pakiet Orange Love trzeba mieć jakaś minimalną przepustowość łącza internetowego? Mieszkam trochę na odludziu i generalnie martwi mnie to, że mając 1 mb aktualnie (stara umowa która przeszła w stan nieokreślony) nie spełnię jakiś minimalnych wymagań.

26 ODPOW. 26

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange Love a internet

Jak rozumiem, masz ofertę Neostrady do 10Mb/s? Jeżeli tak, to spokojnie możesz przejść do Orange Love.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 13
  • 0

Orange Love a internet

Taką mi zaoferowali. Natomiast dzisiaj przyjechał kurier, umowa została podpisana a dwie godziny póżniej została anulowana. Pytanie jest takie co może być przyczyną? Pan na chacie powiedział, że to błąd systemu. Myślałem, że problem leży po stronie łącza internetowego, ale skoro twierdzisz, że powinno się udać to już nie wiem. Chyba, że przyczyną jest to, że wziąłem urządzenie na raty dodatkowo, mając już jedno z abonamentu?

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love a internet

@mateusz7557, dziwne, nie uważasz? Jak mogło dojść do anulowania umowy już po dwóch godzinach od podpisania dokumentów u kuriera. Jeszcze się dobrze system nie "rozgrzał", więc skąd się o tym fakcie dowiedziałeś? Zadzwonili? W Orange Love można dobierać telefon i ja też tak miałem, lecz cała procedura nie była w tak szalonym tempieEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Love a internet

@Anonim, w dzisiejszych czasach technologia i komunikacja jest do tego zdolna. Już po kilku minutach operator zlecający doręczenie umowy kurierowi wie o jej podpisaniu. Tak było też w moim przypadku. Opcja śledzenia przesyłki/dokumentu/przekazu. Tutaj stawiam na podany przez konsultanta błąd systemu lub samego kuriera...błąd w potwierdzeniu przyjęcia przez niego podpisu...

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 13
  • 0

Orange Love a internet

Dobra ogarnąłem temat. Okazało się, ze łącze jest tak słabe, że nie jest w stanie uciągnąć internetu. Dlatego zdecydowałem się na Orange Love z internetem mobilnym, w domu i tak są tylko rodzice, a ja jestem tam tylko w wekendy więc nie potrzebuje jakiś zawrotnych prędkości ani nieograniczonego limitu danych.

 

Mam jeszcze tylko pytanie, czy muszę telefon który dostałem od kuriera przy podpisaniu umowy zanieść do salonu, czy może to być punkt sprzedaży. No i czy muszę to zrobić osobiście czy mogę przez kogoś innego?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

Orange Love a internet

Odsyłasz:

Przesyłkę z wypełnionym formularzem rezygnacji i urządzeniem (jeżeli go Państwo zwracają) należy zaadresować na: Orange Polska, Południowa 2, 05-850 Ołtarzew.
2. Zamówić kuriera DPD dzwoniąc na numer +48 22 577 55 55 lub 801 400 373 (opłata wg lokalnego cennika). Należy podać nr klienta 187729 oraz hasło płatnik odbiorca nr 187729.
3. Przekazać kurierowi przesyłkę w umówionym terminie. Ważne - nie ponoszą Państwo kosztów wysyłki, zostanie ona wysłana na nasz koszt.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 13
  • 0

Orange Love a internet

Może skorzystam i z tej opcji. Dzisiaj ponowiłem to zamówienie, jak sprawdzić czy jest ono już w realizacji? 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love a internet


mateusz7557 napisał(-a):

Może skorzystam i z tej opcji. Dzisiaj ponowiłem to zamówienie, jak sprawdzić czy jest ono już w realizacji? 


@mateusz7557, tutaj

Pokaż szczegóły
zamówienie.JPG

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 13
  • 0

Orange Love a internet

No właśnie tutaj jest problem, bo tam nie mam nic 😉 generalnie wczoraj umowa została anulowana a mimo to wisi mi że mam pakiet Orange Love na telefon który muszę oddać z racji tego że umowa nie weszła w życie. Generalnie trochę to wygląda tak jakby internet stacjonarny który chciałem zamówić wrócił do swojego poprzedniego stanu natomiast telefon dalej był w pakiecie. Natomiast wczoraj zamówiłem Orange Love z internetem mobilnym i pan na chacie zapewnił że zamówienie jest w realizacji. Nie wiem dlaczego nie mam go na swoim koncie. Jakieś rady ?