Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love a internet

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love a internet

@mateusz7557, posiadasz aplikację MO?

 Tam jest odpowiednia zakładka.

Statusy.jpg


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 13
  • 0

Orange Love a internet

No mam zamknięte to które zostało anulowane, czyli to które złożyłem jako pierwsze. Nowego z wczoraj nie ma, bo Pani dzisiaj dzwoniła i powiedziała, że muszę odesłać telefon bo inaczej naliczy mi się jakaś tam kwota 700 zł czy coś i ona będzie czekać aż telefon do nich dotrze i wtedy będzie mogła mi skompletować kolejną paczkę.  Generalnie dziwna sprawa, bo dzisiaj dostałem sms ze Orange Love jest aktywne, a zostało anulowane. Czy wgl jest taka możliwość?

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love a internet

@mateusz7557, nie ma czego Ci zazdrościć w tym błędnym kole. Przeczytaj to info jak to się robi. Możesz, po przeczytaniu, porozmawiać jeszcze na czacie przez zakładkę Kontakt


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 13
  • 0

Orange Love a internet

Już kontaktowałem się na czacie. Generalnie teraz pytanie czy jak odeślę sprzęt, to kiedy bedę mógł dokonać kolejnego zamówienia na Orange Love?

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love a internet


mateusz7557 napisał(-a):

Już kontaktowałem się na czacie. Generalnie teraz pytanie czy jak odeślę sprzęt, to kiedy bedę mógł dokonać kolejnego zamówienia na Orange Love?


@mateusz7557, w najszybszym terminie przesyłka powinna dotrzeć za ok.2-3 dni. Ale jest jeszcze kwestia odhaczenia w ich systemie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 13
  • 0

Orange Love a internet

To teraz jeszcze pytanie kiedy można spodziewać się końca wyprzedaży karnawałowych? Bo chciałbym się jednak zmieścić w czasie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love a internet

@mateusz7557, jeżeli myślisz o karnawałowej wyprzedaży, to wchodzisz w to, co Ciebie interesuje, szukasz regulaminu promocji, gdzie masz określony czas. Ja tego nie będę sprawdzał.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 13
  • 0

Orange Love a internet

Taka informacja mi wystarczy 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 13
  • 0

Orange Love a internet

@Anonim Mam jednak jeszcze pytanie czy po tym jak odeślę sprzęt, to czy abonament komórkowy powróci do poprzedniego stanu z przed zawarcia umowy? 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love a internet

@mateusz7557, rezygnacja z usługi po nowemu, nie powinna zmienić stanu usługi po staremu, i automatycznie przedłuża się na kolejne sześć miesięcy.