Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Olewanie abonenta przez dzial techniczny Orange


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 12
  • 0

Olewanie abonenta przez dzial techniczny Orange

Meczylem sie poniewaz firma lokalna dziala dopiero od pol roku, a ja bylem jeszcze zwiazany umowa od Orange. Przeczytalem cala umowe i regulamin i nie ma zadnych kruczkow. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Olewanie abonenta przez dzial techniczny Orange

To masz napisane w regulaminie prędkość 100Mb/s, czy prędkość DO? Ja jakoś nie wierzę, że nie zabezpieczyli się na w razie co 😉


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Olewanie abonenta przez dzial techniczny Orange

orange juz nawet ustawień SMS MMS internetu nie wysyła bo pewnie trzeba im więcej kasy .Kiedys doradca wysłuchał i wysłał.A orange urzytkują już i starsi ludzie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Olewanie abonenta przez dzial techniczny Orange

Bo te ustawienia i tak nie działa na większości telefonów jeśli nie załadowały po włożeniu sim. Trzeba ręcznie konfigurować.
Anonim

Nie dotyczy

Olewanie abonenta przez dzial techniczny Orange


@adam57napisał(-a)

orange juz nawet ustawień SMS MMS internetu nie wysyła bo pewnie trzeba im więcej kasy .Kiedys doradca wysłuchał i wysłał.A orange urzytkują już i starsi ludzie.


Zauważyłem że takie wysyłanie tego typu ustawień to rzadko spotykane nie ważne czy a2m czy play. No to w  jakiej są młodzi ludzie?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Olewanie abonenta przez dzial techniczny Orange


@adam57napisał(-a)

.A orange urzytkują już i starsi ludzie.


A kolega to starszy czy młodszy? Bo po ortografii sądząc to... 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Olewanie abonenta przez dzial techniczny Orange

@Wojtek1000 Byłem też w podobnej sytuacji jak Ty. W Lipcu 2018r. firma lokalna położyła światłowód, więc od razu skorzystałem z oferty. Następnie zadzwoniłem do BOK Orange i poprosiłem, aby podali mi, jaka będzie naliczona kara, za zerwanie umowy z mojej winy. Podliczyłem wysokość opłat za dokończenie umowy i porównałem z karą. Okazała się sporo niższa, niż miałbym czekać do końca umowy, więc zerwałem umowę przed terminem.

@adam57 Tak, pamiętam wysyłanie na SMS-a ustawień do routera neostrady. Obecnie u abonenta wystarczy podłączyć Livebox-a, lub Funbox-a, odczekać kilka minut lub poprosić konsultanta o wpisanie zdalne loginu i hasła do usługi internetowej i gotowe. Kilka minut i żadnego konfigurowania routera przez przeglądarkę.