Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta na przedluzenie umowy Love

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 52
  • 0

Oferta na przedluzenie umowy Love

Dzień dobry,

 

Zbliza sie termin zakonczenia mojej umowy na pakiet orange love.

 

Zadzwonil konsultant z telefoniczną oferta przedluzenia, poprosilem o oferte w wersji do poczytania. Konsultant podpial ta oferte do konta jako do zapoznania i akceptacji.

 

Po zapoznaniu sie z oferta od razu chcialem ja odrzucic, wiec skontaktowalem sie z Orange poprzez czat. Konsultant internetowy napisal, ze oferty nie mozna anulować, trzeba czekac az minie termin na akceptacje i wtedy oferta zostanie usunieta 

 

Dodatkowo konsulant zapewnil, ze podepnie korzystniejsza oferte na przedluzenie umowy:

- internet 1 giga 

- tv podstawa 

- komorka 50 GB

umowa na 24 miesiące: 6 miesięcy za 79,99, 18 miesiecy za 119,99 zl.

Tak wiec oferta bardzo atrakcyjna, ktora chcialem zaakceptowac.

 

Zapis z rozmowy z konsultantem wyslalem na swojego maila jako dowód (sa tam dane konsultanta).

 

Konsultant z czatu nie odezwal sie, dzwonil jedynie konsultant telefoniczny, ze oferta z czatu jest nierealna.

 

Pytanie do Was czy ta oferta na czacie faktycznie nie zobowiazuje do niczego czy jest to podstawa do zawarcia umowy na zaoferowanych warunkach? Czy zapis z czatu to zabezpieczenie dla Orange czy tez dla klienta?

 

Pozdrawiam 

 

 

 

 

 

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Oferta na przedluzenie umowy Love

@Hu5tler Jeśli masz zapis z czatu, to obowiązuje on obie strony. Ty masz dowód na ofertę, a i po stronie operatora ten zapis "rozmowy" musi być dostępny, więc weryfikacja powinna wypaść pozytywnie dla Ciebie. Jak długo masz do końca umowy? Jeśli na infolinii tego nie honorują, to napisz reklamację pisemną do Skierniewic załączając wszystko co zebrałeś. Według mnie jeśli otrzymałeś taką ofertę, to jest ona jak najbardziej do zrealizowania (choć brzmi zaskakująco korzystnie dla klienta) i tego się trzymaj. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Oferta na przedluzenie umowy Love

@Hu5tler Jeśli masz zapis z czatu, to obowiązuje on obie strony. Ty masz dowód na ofertę, a i po stronie operatora ten zapis "rozmowy" musi być dostępny, więc weryfikacja powinna wypaść pozytywnie dla Ciebie. Jak długo masz do końca umowy? Jeśli na infolinii tego nie honorują, to napisz reklamację pisemną do Skierniewic załączając wszystko co zebrałeś. Według mnie jeśli otrzymałeś taką ofertę, to jest ona jak najbardziej do zrealizowania (choć brzmi zaskakująco korzystnie dla klienta) i tego się trzymaj. 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 52
  • 0

Oferta na przedluzenie umowy Love

Dzięki za odpowiedź.

 

Złożyłem reklamację elektroniczna poprzez czat. Do 7 dni powinienem otrzymac odpowiedź:-)


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 52
  • 0

Oferta na przedluzenie umowy Love

Dla zainteresowanych będę relacjonował przebieg reklamacji.

 

Złożyłem na czacie 1 reklamację XXXXXXX z opisem zaistniałej sytuacji, zapisem z czatu i oczekiwaniami.

 

Odpowiedz Orange:

 

Dzień dobry,

dostaliśmy od Państwa skargę na zachowanie naszego pracownika.

Dziękujemy, że powiedzieli nam Państwo o tej sytuacji. Przyjrzymy się jej uważnie i podejmiemy odpowiednie

działania, aby poprawić jakość naszej obsługi.

Przykro nam, że mieli Państwo złe doświadczenia z Orange.

 

Reklamacja zamknięta, zostałem zignorowany. Wniosek o podlaczenie oferty do konta zamieniono w skarge na pracownika.

 

Ponownie zgłosiłem reklamację, otrzymala numer XXXXXX. Opisalem precyzyjnie, ze oczekuję przedluzenia umowy na zaoferowanych przez pracownika Orange warunkach, ktore mam na pismie w postaci zapisu z czatu. Ponownie zalaczylem zapis z rozmowy z agentem.

 

Z tym, ze nie wiem co faktycznie konsultantka na czacie pisze w tych zgloszeniach. Może ktoś podejrzeć czy konsultantka przyłożyła się do precyzyjnego opisu reklamacji? Raczej niechętnie przyjęła tę reklamację, sugerowala, zeby dalej czekać na obiecana ofertę...

 

________________

Wpis poddany edycji - Rafał


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Oferta na przedluzenie umowy Love

@Hu5tler  to jest forum samopomocowe, czyli praktycznie sami klienci Orange, którzy na miarę swojej wiedzy starają się pomagać innym użytkownikom. Pracownicy Orange stanowiący Zespół Nasz Orange są tu w roli moderatorów Forum, a nie przedstawicieli firmy uprawnionymi do rozpatrywania takich "zgłoszeń", raczej nie mają możliwości wglądu w dokumentację zgłoszeń. Potencjalni inni pracownicy, którzy udzielają się na forum, raczej także nie powinni  móc sprawdzić tego o czym piszesz.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 112
  • 573
  • 2

Oferta na przedluzenie umowy Love

Nie znam prawa aby to zweryfikować, ale jeśli przedstawiona została oferta, ale nie wyslano umowy, to czy jest faktycznie możliwość uzyskania takich warunków jak przedstawił doradca? Rozumiem jeśli @Hu5tler dostałby umowę i ona różniłaby się od tego co było przedstawione, ale tutaj taka umowa nie dotarła. Ja obstawiam że ta reklamacja skończy podobnie jak poprzednia.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Oferta na przedluzenie umowy Love

@Cracers Wierz mi, oferty szablonowe to jedno, a oferty indywidualne (poreklamacyjne) to drugie.

Jak we wszystkich dziedzinach biznesu można wszystko, tylko musi być podstawa i chęci...

Z tego co wiem, to nawet handlowcy z różnych kanałów ofertowych mają różne uprawnienia drobnego (wręcz kosmetycznego) modyfikowania ofert...ale mają 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 112
  • 573
  • 2

Oferta na przedluzenie umowy Love

Czyli to tylko dobra wola operatora i nie wynika z prawa?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 52
  • 0

Oferta na przedluzenie umowy Love

Szybka odpowiedz i telefon od konsultanta:

 

Dzień dobry, 

     

 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zamówienia.

 

Zgodnie z Pana prośbą i w nawiązaniu do rozmowy z 16.02.2023, wprowadziliśmy zamówienie na pakiet Orange Love 4U z prędkością do 1 Gb/s, w cenie:

- od 1 do 6 miesiąca 80 zł,

- od 7 do 24 miesiąca 120 zł.

Ceny są podane po rabatach. Dostarczymy umowę kurierem do 5 dni roboczych.

 

W związku z powyższym reklamacje uznajemy.

 

Przepraszamy za niedogodności.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Oferta na przedluzenie umowy Love

@Hu5tler Czyli można...Zawsze mówiłem, "reklamujcie, a będzie Wam uznane.." 😉