Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ONT orange dostęp do panelu zarządzania

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 56
  • 1

ONT orange dostęp do panelu zarządzania

Jak by była możliwość na chwilę sprawdzenia czy  pójdzie teraz 1Gb/s to bym spróbował i w razie dobrego wyniku podniósłbym sobie prędkość do 1Gb/s .Z tego co się dowiadywałem na czacie prędkośc można podnieść za darmo, ale obniżyć to już nie koszt ok 110 zł.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 56
  • 1

ONT orange dostęp do panelu zarządzania

Na infolini (dzwonił do mnie technik z centrali) też dostałem informację ,że moja prędkość mieści się w widełkach i nic więcej z tym nie zrobią. Skąd wiem ,że z centrali? Bo widział, że mam podpięty drugi router do funboxa.😁


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

ONT orange dostęp do panelu zarządzania


@przemo3napisał(-a)

Na infolini (dzwonił do mnie technik z centrali) też dostałem informację ,że moja prędkość mieści się w widełkach i nic więcej z tym nie zrobią. Skąd wiem ,że z centrali? Bo widział, że mam podpięty drugi router do funboxa.😁


Też mi pocieszenie. To jak są widełki to może i cena powinna być widełkowa. Wyciąga pan 600 to płaci pan jak za 600.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 56
  • 1

ONT orange dostęp do panelu zarządzania

No właśnie, dlatego zmieniłem opcję do 600 jeśli twierdzą ,że nie pójdzie .10 zł różnicy niby nic ,ale po co przepłacać 😀


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52624
  • 601

ONT orange dostęp do panelu zarządzania

@przemo3 Widełki widełkami,ale jest coś takiego, że jeśli w danym okresie rozliczeniowym nie masz 70 procent prędkości  max to możesz reklamować usługę. To nie łącze miedziane w którym prędkość zależy od długości czy jakości kabla. Masz mieć 1Gb i tyle. Reszta to uszkodzenia


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 56
  • 1

ONT orange dostęp do panelu zarządzania

Spróbuję załatwić podniesienie prędkości na próbę do 1Gb/s .Zobaczymy czy się uda.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

ONT orange dostęp do panelu zarządzania

agat13---- no wiesz teoretycznie też zależy od długości i jakości spawów ale przy średniej odległości 1-2 km to nie powinno mieć znaczącego wpływu. 

 

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52624
  • 601

ONT orange dostęp do panelu zarządzania

@przemo3  Sam nie sprawdzisz ONT. Dawaj znaki kiedy ustawisz

 Spróbuję pomóc


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 56
  • 1

ONT orange dostęp do panelu zarządzania

Ok.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

ONT orange dostęp do panelu zarządzania

@przemo3 jak przyjdą monterzy to spytaj się ile pokazuje miernik mocy u Ciebie w gniazdku.