Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niski Upload Światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

Niski Upload Światłowód

Witam mam nowy internet światłowodowy 600/100

i problem polega na tym ze ping oraz download jest normalny ale upload juz nie wie ktos czy mozna cos zrobic z tym dzwonilem niby do orange i dali sms ze juz niby okej ale dalej jest to samo ;/

zmieniłem kabel ethernet z cat5 na cat6 i dalej nic

resetowałem router i był ustawiany do ustawień fabrycznych

 

1(1).png

 

 

________________

Wpis edytowany: dodanie zdjęcia z załącznika - Rafał

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Niski Upload Światłowód

@Almettos  mam takie samo łącze jak Ty, tu wynik z przed chwili:

 

slav72_0-1659648198110.png

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Niski Upload Światłowód

Certyfikowany test zrobić i ponowić zgłoszenie, można wynik testu dołączyć na czat Orange 😉

https://pro.speedtest.pl/


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Niski Upload Światłowód

@Almettos  ten speedtest jest wykonany z poziomu przeglądarki. Z różnych przeglądarek wypadają różne testy prędkości. Zainstaluj programik z e strony UKE I z poziomu skrótu  z pulpitu odpal test. To jedynie słuszny pomiar i sądzę, że wyjdzie prawidłowo 

Link podał już @Anonim ale z zainstalowanie  programem i z jego poziomu będzie dopiero poprawny


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Niski Upload Światłowód

https://speedtest.orange.pl/ też można sprawdzić


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Niski Upload Światłowód

@jaryn  tu akurat lepszy jest test UKE, bo wylapuje anomalią mogące mieć wpływ  na certyfikat i wiarygodność testu, oraz jest argumentem nie do podważenia, gdy jest certyfikowany.  Wymaga to trochę zachodu, ale jest dowodem przy składaniu reklamacji zarówno do operatora jak i UKE. Poza tym każde jego wykonanie jest odnotowane w systemach pomiarowych Orange I już konsultant może widzieć wyniki w czasie rozmowy

@Almettos jeśli ten polecany wypadnie podobnie jak Twój ( myślę,  że jednak będzie poprawny) to masz dowód  do reklamacji I w trakcie czatu czy rozmowy powołuj się na to co napisałem o rejestrowaniu w systemach wyników 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

Niski Upload Światłowód

Zrobione no niby ta ale i tak jak wrzucam jakiś plik to max 3mb/s idzie ;/ nw czm pokazuje na speedtescie tak mało dziwne :V pobieranie i ping jest w normieunknown.png

 

_______________

Wpis poddany edycji: dodanie zdjęcia z załącznika - Rafał


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Niski Upload Światłowód

@Almettos  mam takie samo łącze jak Ty, tu wynik z przed chwili:

 

slav72_0-1659648198110.png

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

Niski Upload Światłowód

znowu mam problem z upload mam aktualnie 0 na wifi pokazuje normalnie pełne 100 na komputerze po kablu 0 probowalem tym prospeed to laduje sie w kolko i nic mam  0 uploud po prostu i nic download ping normalny nie wiem co jest przyczyną


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

Niski Upload Światłowód

teraz to upload świruje niezle nie wiem moze awarie mają czy coś co dziwnego po wifi mam normalne prędkosci uplodu


unknown.png

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Niski Upload Światłowód

@Almettos proponowałbym sprawdzić przewód łączący komputer z routerem. Może wystarczy przepiąć kabelek w inny port LAN, sprawdzić na innym kablu, jak jest możliwość, to na innym komputerze lub laptopie, aby po kablu.