Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niestabilna linia i bledy es i ses


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

W takim razie co teraz?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Niestabilna linia i bledy es i ses

Cudów to raczej ze strony tej firmy, to się nie należy spodziewać. Będzie sobie neostrada kulawo działać synchro może jeszcze spadnie, może się zatrzyma i tyle.  


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 57
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

Przeczytałem całość. Każde połączenie to dodatkowa pojemność, która pogarsza jakość sygbału. Na początek, odłącz ten kabel ze sciany od tego gniazdka, kup tyle skrętki cat6e ile potrzebujesz do routera i dobrze przylutuj dwie skręcone żyły z niej do kabla ze ściany, z drugiej strony trzeba by zarobić rj11 do podłączenia do routera (np. w sklepie gdzie kupisz skrętkę może zarobią jak zapewne nie posiadasz zarabiarki), łatwiejsza wersja możesz użyć kabel który używasz obecnie obcinasz i lutujesz przy gniazdku ale efekt może być ciut gorszy. Można tak zyskać nawet kilka dB  mniej strat sygnału i lepszy SNR. Druga sprawa to router. Nie wiem co to za wynalazek co używasz, ale po menu statusu widać, że jakiś budżetowy. Ja obecnie używam TP-link TD-W8970, na wiadomym portalu można kupić za nieduże pieniądze używany z gwarancją. Ma gigabitowy net i dobre wifi, a przede wszystkim dobrą korekcję łącza. Miałem kiedyś router asmax, który sypał błędami ale nie zrywał, po wymianie np. na netgeara net smigał na max swoich możliwości łącza. Ciekawe jakie u Ciebie tłumienie linii bo w statusie co wkleiłeś nie widać.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

Tp linka mialem wczesniej podlaczonego jednak orange zdecydowalo , ze od nich ten funbox bedzie lepszy i to mam podlaczone. Niestety nie zlutuje nic a juz napewno nie przy puszcze na budynku bo jest wysoko. Moge jutro niby podlaczyc tego tp linka na próbkę 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 57
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

Funbox to tragedia, po podłączeniu gada sobie z centralą i zmienia parametry połączenia, ja raz eksperymentalnie podłączyłem na swoim łączu to mi je skręcił o kilka Mbps sam łącząc się wolniej niż mój router, później musiałem się męczyć z hotlinem, żeby mi to odkręcili. Chodzi o przylutowanie do tego kabla co masz w gniazdku na ścianie w domu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

Podlaczylem tp linka podobnego do twojego z tym ze moj ma 50 w koncowce nazwy. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Niestabilna linia i bledy es i ses

czyli który konkretnie N, ND wersja V1, V2. Orange kiedyś dawało takiego.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

ND v1.4


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Niestabilna linia i bledy es i ses

Raczej Funbox będzie lepszy od niego 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

To co mam znowu zmienic? 😄