Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mogę mieć światłowodu.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 98
  • 0

Nie mogę mieć światłowodu.

Odbyłem dzisiaj 40 minutową rozmowę z Konsultantem i mi wytłumaczyli na czym polega problem.
Wszyscy w mojej okolicy mają podpięty FTTH pod FunBox 2.0 (nikt nie ma pakietu z tv). I działają jeszcze na starych zasadach. Ludzie nie mają faktycznego światłowodu w domu. To dopiero rusza od połowy Lipca. Opiekun FTTH z mojej okolicy, odfajkował że wszyscy zostali podpięci pod FTTH. Osoba ta mówi że "Opiekunowie" naciągają ludzi by przechodzili na światłowód a faktycznie światłowodu tego właściwego jeszcze nie ma.
Mojej sprawie się przyjrzą i w Lipcu będę mógł zrobić aneks od umowy (będę mógł zrezygnować z tv). Mówili, że jeżeli podłączyliby teraz mi FTTH pod Funbox 2.0 przestanie działać mi tv. (Tego w salonie mi nie powiedzieli). Funbox 3.0 będą wymieniać wszystkim w Lipcu (tego też salon mi nie powiedział). Wszyscy się chwalą że mają światłowód, a tak naprawdę ****** mają, a w salonie gadają durnoty że jest, a go w rzeczywistości nie ma. Chwyt marketingowy i tyle. Ale powiedzieli, że wezmą się za nich bo tak nie może być.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Nie mogę mieć światłowodu.

@Szymon282podaj miejscowość i ulice (jak jest) to będzie wiadomo 😉


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 98
  • 0

Nie mogę mieć światłowodu.

@PARANOJA 
Woj. Lubelskie.
Miejscowości i adresu nie musisz znać. Ale jestem w zasięgu FTTH, jeśli o to pytasz.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 98
  • 0

Nie mogę mieć światłowodu.

Poprostu naciągali ludzi od Marca na światłowód, który rusza od Lipca.(żaden z nich się nie przyznał) Funbox'y 3.0 wymieniają od Lipca, a ten co ma Tv w pakiecie ma. Nikt nie potrafił mi wytłumaczyć dlaczego Pakiet TV koliduje z podłączeniem światłowodu do domu. Dzisiaj się dopiero dowiedziałem.

 

_______________

Wpis poddany edycji, netykieta. Rafał


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Nie mogę mieć światłowodu.

@Szymon282  szczerze? To podpada.....


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 98
  • 0

Nie mogę mieć światłowodu.

@agat13 
Szczerze. Dlatego już dzisiaj wiem o co chodzi z moim TV. Dlaczego odmawiali komentarza w tej sprawie i usługi podpięcia światłowodu zasłaniając się umową. (musi pan czekać do końca trwania umowy). Po prostu wiedzieli, że jeszcze nie ma światłowodu i że Funboxy 3.0 wymieniają i uruchamiają usługę w połowie Lipca tego roku. Słabe to bardzo słabe. (Nikt się nie przyznał, dopiero w centrali mi to uświadomili)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Nie mogę mieć światłowodu.

@Szymon282  mam mieszane  uczucia. 

Pierwszy raz słyszę  o takim czymś jak przedsprzedaż usługi. Jedno jest faktem, że musisz czekać że względy na C+. Z drugiej strony sprzedawanie nieukończonej  inwestycji...

Nie skomentuję 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 98
  • 0

Nie mogę mieć światłowodu.

@agat13 
Wszyscy wokół mnie muszą czekać na światłowód. Wszyscy mają podpięty, ale usługi jeszcze nie ma. A chwalą się że mają. (tak ich poinformowali) Chyba nikt z nich nie robił Speedtestu 🤣


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Nie mogę mieć światłowodu.

@Szymon282  i to mnie irytuje- wciskanie kitu...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Nie mogę mieć światłowodu.

Jakieś dziwne rzeczy piszesz. Ze niby ludzie podpisali umowy i płacą za ftth, a go nie mają? Mają na fakturze opale za Światłowód?  Nie wierzę w to. Może podpisali deklaracje przyłączenia a nie umowy. Światłowód podciągnięty jest, ale nie podłączony - no zgadza się bo podłączać będą po zakończeniu inwestycji.. Obstawiałbym ze to raczej na tej centrali bzdury gadają.