Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie dziala Neostrada


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Nie dziala Neostrada

Czy we Wrocławiu jest jakaś awaria Neostrady? Od 2h nie działa u mnie. Urządzenie zrestartowane - fun box, podłączenia sprawdzone. I nic. Telefon stacjonarny w Orange działa normalnie. Oczywiście w niedzielę nie mam gdzie tego zgłosić lub zapytać bo infolinia też nie działa.
15 ODPOW. 15
Anonim

Nie dotyczy

Nie dziala Neostrada

@ania283Raczej nikt Ci na forum nie odpowie na twoje pytanie proponuje kontakt z BOK 510 100 100


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Nie dziala Neostrada

Dziękuję. Od tego kontaktu zaczęłam ale konsultanci dzis nie pracują. Czyli muszę czekać do jutra.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Nie dziala Neostrada

Moze byc. U mnie nie dziala od wczoraj wieczora, konsultant powiedzial ze cos przepinaja i do 22 (wczoraj) powinno byc. Nie ma juz 2 dzien. Rejon wielkiej wyspy 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nie dziala Neostrada

@ania283, błękitna linia 19393 nie działa w niedzielę? Działała.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Nie dziala Neostrada

Infolinia dla klientów indywidualnych jest czynna całą dobę. Czat nie.
Anonim

Nie dotyczy

Nie dziala Neostrada

Tylko że zgłoszenie za pomocą tonowego wybierania na błękitnej linii (lektor) jest darmowe.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Nie dziala Neostrada

"BOK w dni swiateczne i niedziele pelni dyzur interwencyjny" - Nie mozna sie polaczyc z dzialem technicznym. Ale dzial handlowy dziala i odbiera 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Nie dziala Neostrada

Skąd te info? Jeśli masz samą neostradę (bez usług pakietowych), to na większości terenów jest to usługa regulowana i technicy muszą naprawiać usługę również w święta (bez chodzenia do domów czy mieszkań).

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Nie dziala Neostrada

Zapomniałam że jest coś takiego jak błękitna linia;) Więc po pół dnia dzwonienia z komórki pod 501100100 i rozmów wylacznie z automatem, pan w końcu odebrał na błękitnej linii. Przyjął zgloszenie-czas usunięcia usterki do 84h.