Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa stream w YouTube - Kłamstwa Orange?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Nie działa stream w YouTube - Kłamstwa Orange?

Dzień dobry,

na wstępie opiszę swoją sytuację. Jestem YouTuberem, mam internet stacjonarny Orange i w styczniu działało prawidłowo, natomiast od ok. miesiąca nie mogę połączyć się z serwerem YT ( przy połączeniu z internetu innego dostawcy - mobilnego, wszystko działa należycie ). Wszelkie pomoce w tej sprawie z tutejszego forum nie przyniosły rozwikłania problemu. Skontaktowałem się z pracownikiem Orange, Panią, która zapewniała mnie, że po stronie firmy wszystko jest okey ( Kłamstwo nr 1 ) i za wszelką cenę próbowała wmówić mi, że to błąd z mojej strony, jednak nie przyjmuję takiej odpowiedzi ze względu, że problem występuje tylko po stronie Orange i również u innych użytkowników. Pani zagwarantowała, że skontaktuje się ze mną pracownik techniczny w ciągu 32 godzin, jednak tak się nie stało ( Kłamstwo nr 2 ). Wczoraj skontaktowałem się ponownie, lecz tym razem za pośrednictwem czatu on-line. Pan Jakub Z****, tak się przedstawił zapewnił mnie, że w ciągu 24 godzin zostanie rozpatrzone moje zgłoszeni. Dostałem SMS z potwierdzeniem tych słów, jednak minęły 24 godziny i nic się nie zmieniło, dodatkowo w bazie sprawdzania zgłoszeń nie istnieje numer zgłoszenia, który został mi podany ( Kłamstwo nr 3 ). Nie wiem czy dalej podejmować próby kontaktu czy po prostu Orange odpowiada taka sytuacja. 

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32613
  • 37893
  • 1375

Nie działa stream w YouTube - Kłamstwa Orange?

Nie wiem jak przebiegały Twoje rozmowy, ale pracownicy Orange powinni przekazać że podany czas jest czasem deklarowanym zazwyczaj używając formułki "większość zgłoszeń realizowanych jest do ... godz.".

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Nie działa stream w YouTube - Kłamstwa Orange?

Niestety, dodatkowo nic w sprawie się nie rusza, więc strzelam, że po prostu mnie zlali 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 323
  • 8

Nie działa stream w YouTube - Kłamstwa Orange?

Co to znaczy, że nie możesz się połączyć z serwerem YT?
Strona YT w ogóle Ci się nie otwiera czy stream nie idzie? Pojawiają Ci się jakieś komunikaty?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Nie działa stream w YouTube - Kłamstwa Orange?

Napisałem w tytule, nie działa streamowanie. Nie mogę się połączyć z serwerem YT przy łączeniu z internetu Orange. Przy innej firmy działa, dzisiaj sprawdzałem z trzeciej ( mobilnej ) i również działa, więc problem z Orange.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 323
  • 8

Nie działa stream w YouTube - Kłamstwa Orange?

@Sorani
jak streamujesz? OBS? Aplikacja producenta karty graficznej?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Nie działa stream w YouTube - Kłamstwa Orange?

OBS / Streamlabs - w sumie to samo na tym i na tym próbuję i nie działa


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 323
  • 8

Nie działa stream w YouTube - Kłamstwa Orange?

Ze dwa dni temu miałem chwilę czasu to sprawdziłem streamowanie przez OBS na YT i nie było problemów.
1080p60 i bitrate 6000 i jedynym problemem była wydajność moje kompa podczas streamu 🙂