Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nextcloud, docker, światłowód od orange


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5847
  • 23807
  • 201

Nextcloud, docker, światłowód od orange


@ZagubionaAnia2napisał(-a)

naprawde nie da sie jasniej 😞 ?


Napisz czego nie rozumiesz. Dla mnie to jest jednoznaczne. Nie wiem jak miałbym Ci pomóc, skoro nie wiem czego nie potrafisz zrobić.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5847
  • 23807
  • 201

Nextcloud, docker, światłowód od orange


@Piotrekk85napisał(-a)
Nextcloud służy do współdzielenia plików i innych zasobów. Podejrzewam, że jeśli ktoś nie chce mieć tego w chmurze - to potrzebna jest większa kontrola na danymi. Tylko takie rzeczy wymagają non stop pilnowania. Tu jest porównanie bezpieczeństwa https://www.upguard.com/security-report/nextcloud

To jest "rating" firmy, nie tego produktu. Jaki bezpieczny będzie produkt po zaimplementowaniu, to zależy od wielu rzeczy, ale nie wydaje mi się żeby akurat ten, prawidłowo skonfigurowany, stwarzał jakieś ogromne zagrożenie. Chyba nie większe niż odkurzacz czy kamera.

Sam bym raczej nie instalował, z wielu względów, ale głównie z uwagi na zamiłowanie do świętego spokoju. Nie widzę jednak powodu, żeby ktoś sobie nie mógł eksperymentować na własnym żywym organizmie. Jego święte prawo.

@ZagubionaAnia2serio rozważ propozycję @pirenej, ma ona szereg zalet których nie ma rozwiązanie oparte na własnym łączu. W tym obejście problemu na którym się wykładasz.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2195
  • 8175
  • 33

Nextcloud, docker, światłowód od orange

@j131napisał(-a)


Sam bym raczej nie instalował, z wielu względów, ale głównie z uwagi na zamiłowanie do świętego spokoju.

zainstalować można, a potem natychmiast oddać w zarządzanie temu kto się domaga, żeby sam się bujał z kontami userów i pilnowaniem, kto kogo widzi


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Nextcloud, docker, światłowód od orange

no dobra, przysiade do tematu, pomozdze i zobacze na czym sie zatrzymam 😜