Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Netflix na Światłowodzie


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Netflix na Światłowodzie

Prędkości ok, zgodnie z paramterami 🙂 Powiedziałbym, że nawet lepiej bo downstream nawet 620 nie 600 😉 

 

No i najważniejsze że ping względem Vectry (120 kablówka) spadł o jakieś 40-50ms do wschodniego wybrzeża us i wspólokator może sobie grać na amerykańskich serwerach (XD).

 

Poza nieszczęsnym funboxem jestem zadowolony 😉

 

Zobaczymy jak tam wyjdzie z uptime'em w ciągu roku, ile "przerw technicznych/ w dostawie usługi" się przytrafi 🙂

7 ODPOW. 7

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 0

Netflix na Światłowodzie

@Kulka czy możesz wejść na stronę https://fast.com i powiedzieć jaki masz wynik? To test łącza bezpośrdnio z serwerami Netflixa. Dziekuję i pozdrawiam. Jak ktoś z Supernovą to czyta, to także proszę o test 🙂


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Netflix na Światłowodzie

W razie czego u mnie jest miedzy 70 a 110


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Netflix na Światłowodzie

U mnie pomiary na fast 32, 63, 67, 54 mbitów.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Netflix na Światłowodzie

Bez nazwy-1.jpgU mnie wyszło tak 🙂 Jak dla mnie całkiem ok, aczkolwiek godzina ma też wpływ na pewno 😛


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 0

Netflix na Światłowodzie

Dziekuję za wyniki. Jest dużo gorzej niż w UPC, ale jednoczesnie wystarczająco dla obsługi 4K w Netflixie. Także decyduję się na podłączenie Supernovy 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Netflix na Światłowodzie

Moi drodzy... Emotikon: Szczęśliwy
Wątek związany z Netflixem wydał mi się na tyle ciekawy, że aż... postanowiłem z niego utworzyć nowy tematSzczęśliwy robot

To tak trochę też porządkująco - żeby powyższe wpisy nie ugrzęzły gdzieś w czeluściach tematu-rzeki: Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ? Robot pokazuje język


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Netflix na Światłowodzie

Na fast.com miałem nawet wynik 280 Mbps (Światłowód 300 Mbps). Mimo to zdarza się, że film włącza się w jakości 480p i tak jest odtwarzany przez kilkanaście-kilkadziesiąt sekund zanim przełączy się do 720p lub 1080p (to tak "na oko"). Czasem pomaga cofnięcie 10 sekund i ponowne wczytanie materiału. Aplikacja Netflix na Android TV.