Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada - widełki na 19071 kbps - jak zdjąć?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 80
  • 79
  • 0

Neostrada - widełki na 19071 kbps - jak zdjąć?

Witajcie,

Jak wygląda kwestia zdjęcia widełek na synchronizację (a co za tym idzie na prędkość połączenia). DLM ustawił mi synchronizację downstream na 19071 kbps. Kwestia rozłączeń podczas burzy. Czy jest możliwość załatwienia tego przez infolinię czy tak jak dawniej trzeba zgłaszać usterkę i przez technika walczyć o restart usługi (kreowanie)?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13280
  • 54475
  • 637

Neostrada - widełki na 19071 kbps - jak zdjąć?

@obywatel_lp  tylko nadzór techniczny ( jak napisałeś: kreowanie) może zrestartować port w ten sposób, aby DLM zaczął analizę od nowa i wykonał stabilizację 

Z tego co wiem tylko technicy mają dostęp do nadzoru. Infolinia tylko może zrestartować port.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13280
  • 54475
  • 637

Neostrada - widełki na 19071 kbps - jak zdjąć?

@obywatel_lp  tylko nadzór techniczny ( jak napisałeś: kreowanie) może zrestartować port w ten sposób, aby DLM zaczął analizę od nowa i wykonał stabilizację 

Z tego co wiem tylko technicy mają dostęp do nadzoru. Infolinia tylko może zrestartować port.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 80
  • 79
  • 0

Neostrada - widełki na 19071 kbps - jak zdjąć?

@agat13 Tak się stało dzisiaj. Technik od nowa zrobił kreowanie (konfigurację). Na razie synchronizacja jeszcze się zmniejszyła bardziej (18689 kbps), ale jest też większy SNR Margin i mniejszy ping. Znając życie, DLM tak jak napisałeś będzie teraz analizował i może w ciągu kilku dni synchronizacja się podniesie. Szkoda, że to kreowanie nie powoduje od razu ustawienia maksymalnej możliwej synchronizacji.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2574
  • 9237
  • 46

Neostrada - widełki na 19071 kbps - jak zdjąć?

@obywatel_lp jak sam widzisz lepiej nie ruszać jak działa bo może Ci poprawić ale nie w tą stronę co byś chciał.