Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada uszkodzona po pożarze. Co zrobić? Jak wymienić?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Neostrada uszkodzona po pożarze. Co zrobić? Jak wymienić?

Witam serdecznie!

26 marca niestety, ale u mnie w domu, na poddaszu wybuchł pożar i spaliło się praktycznie wszystko. Na nieszczęście był tam również FunBox i spalił się, znaczy bardziej się stopił, niestety nie działa. Zadzwoniłem na infolinię, która skierowała mnie na rozmowę przez którą zgłosiłem usterkę. Moja usterka została zgłoszona i potwierdzona. Miałem udać się do najbliższego punktu Orange, więc pojechałem, router zabrałem ze sobą i niestety Panowie nie mogli mi w niczym pomóc, powiedzieli, że z moją sprawą nic nie mogą zrobić i może gdy pojadę do większego miasta, do innego punktu to wtedy może coś poradzą. Dodam, że umowa kończy mi się w sierpniu. Nie mam pojęcia co zrobić, może Państwo mi pomożecie i doradzicie. Bardzo dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam - Paweł
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada uszkodzona po pożarze. Co zrobić? Jak wymienić?

Jeśli chodzi o wymianę sprzętów, to na pewno w salonach firmowych (mapa https://www.orange.pl/view/salonysprzedazy ) można otrzymać nowy sprzęt. Musisz mieć też jakiś "papier" z potwierdzeniem pożaru (np. coś ze straży). Ważne, by adres pokrywał się z adresem instalacji. Wymiana jest bezpłatna.

Nie wiem czy takie coś jest możliwe w salonach partnerskich.

(Jeśli pracownik w salonie firmowym miałby jakiś problem, to zasugeruj aby zadzwonił na infolinię wsparcia dla dealerów)

Jeśli dodatkowo nie działa linia, to po wymianie zgłoś uszkodzenie.

Co do naliczenia opłat - tu już każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji, można wnioskować także o umorzenie opłat.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada uszkodzona po pożarze. Co zrobić? Jak wymienić?

Jeśli chodzi o wymianę sprzętów, to na pewno w salonach firmowych (mapa https://www.orange.pl/view/salonysprzedazy ) można otrzymać nowy sprzęt. Musisz mieć też jakiś "papier" z potwierdzeniem pożaru (np. coś ze straży). Ważne, by adres pokrywał się z adresem instalacji. Wymiana jest bezpłatna.

Nie wiem czy takie coś jest możliwe w salonach partnerskich.

(Jeśli pracownik w salonie firmowym miałby jakiś problem, to zasugeruj aby zadzwonił na infolinię wsparcia dla dealerów)

Jeśli dodatkowo nie działa linia, to po wymianie zgłoś uszkodzenie.

Co do naliczenia opłat - tu już każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji, można wnioskować także o umorzenie opłat.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Neostrada uszkodzona po pożarze. Co zrobić? Jak wymienić?

Rozumiem. Potwierdzenie pożaru mam na piśmie od straży, więc z tym problemu nie będzie. Dodam, że byłem w salonie w Świdwinie i oni skierowali mnie na Koszalin lub Szczecin. Czyli będę musiał udać się do jednego z tych dwóch miast.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada uszkodzona po pożarze. Co zrobić? Jak wymienić?

Ew. jeśli to za duża odległość dla Ciebie, to spróbuj zadzwonić do "bliższych" salonów - na mapie są numery telefonów (choć z dodzwonieniem się do salonu bywają problemy jeśli są 1-2 osoby na miejscu i są zajęte obsługą klientów). Może akurat w jakimś z partnerskich się uda.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Neostrada uszkodzona po pożarze. Co zrobić? Jak wymienić?

Dobrze, coś spróbuję zrobić. Dziękuję za pomoc.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10852
  • 150

Neostrada uszkodzona po pożarze. Co zrobić? Jak wymienić?


@Hamax napisał:
Dobrze, coś spróbuję zrobić. Dziękuję za pomoc.

Najlepiej jest podziękować za pomocą tego narzędzia:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

🙂