Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada+streamowanie=tragedia

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Neostrada+streamowanie=tragedia

Witam od sierpnia jestem posiadaczem neostrada 10Mb /s.Ping ok download ok, ale upload to dramat.Streamuje na yt i na czacie pisza ze tnie i obraz rozmyty nic dziwnego w końcu upload 0.85.Pytanie nic sie nie da z tym zrobic,? Jestem wkurzony tez bo, monterzy internetu z mojego tp-linka 2 antenowego, dali też tplinka ale z 1 antenką .Mam screeny z testowania
Screenshot_2017-01-27-13-35-16.png
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada+streamowanie=tragedia

Pytałeś czemu jest niski upload. To wynika z zastosowanej technologii ADSL przez Orange. Niestety nie ma na dziś planów w zakresie na inną.

 

Wg mnie warto poszukać półśrodków i jakiś program co z opóźnieniem wysyła steam na yt czy gdzieś indziej. Wtedy lagów nie ma, ale niestety interakcji na żywo też nie ma.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada+streamowanie=tragedia

A sprawdzałeś czy na łączu jest możliwość zwiększenia prędkości?
Przy neo do 10, upload wynosi do 1, więc jak masz 0,85 to całkiem nieźle.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Neostrada+streamowanie=tragedia

Generalnie jak sprawdzałem to jest opcja wzięcia 20mb ale to i tak nic nie da nadal bedzie 1mb testowałem na lapku po lanie i nie wiele lepiej

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada+streamowanie=tragedia

No niestety dopiero od 80 jest większy upload.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Neostrada+streamowanie=tragedia

Nie no swietnie. Moi rodzice i wujek wzieli tego Neta. Teraz nie chcą ode mnie slyszec ze narzekam a wujek mowi ze upload jest dobry


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada+streamowanie=tragedia

Aż tak bardzo potrzebujesz streamu live? może z opóźnienieme go wrzucać na yt. 

 


Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Neostrada+streamowanie=tragedia

Przy streamowaniu podstawą jest upload. Jeśli chcesz streamować w jakości 1080p wymagany jest upload 8Mbps. Oprogramowanie do streamowania może oczywiście kompresować dane z niezauważalnym (lub niewielkim) spadkiem jakości, więc konieczna prędkość wysyłania danych może być mniejsza niż 8 Mbps.

 

Niestety, warto było się zainteresować prędkością wysyłania przed zamówieniem usługi. Jeśli jest taka możliwość warto zamówić opcję VDSL, gdzie upload wynosi maksymalnie właśnie te 8Mb.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Neostrada+streamowanie=tragedia

Czytałeś to co pisałęm wczesniej ? U mnie nie można zamontować nie więcej niż 20mb czyli nie VDSL i to nie ja wybierałem neta tak naprawde to zostałem oszukany bo wujek mówił ze bedzie 20mb i myslałęm ze upload bedzie coś ok 4mb a tu nawet 10 nie doszlo

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada+streamowanie=tragedia

@StreamMichu Nie zostałeś oszukany przez Orange. Tylko ktoś nie doczytał jak wyglądają parametry.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Neostrada+streamowanie=tragedia

Nie pisze ze orange tylko wujek :).Chociaż zastanawia mnie czm na starych kablach jeszcze jest orange ? i jest tylko 1mb uploadu