Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada rozwiązanie umowy z winy Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Neostrada rozwiązanie umowy z winy Orange

Ogólnie to trzeba do nich napisać. Ale wiadomo że czasami ludziom pomagają. Jak operator sobie sprawę olewa, to chyba jest jakaś instytucja pomagająca problem rozwiązać.

 

A jak tu nic nie pomoże to jeszcze jest rzecznik praw konsumenta.

 

Ja kiedyś już tak miałem raz że prędkość wysyłania spadła do zera i technicy nie umieli sobie z tym poradzić. Więc rozwiązałem umowę z ich winy i na 2 lata wziąłem Internet w Plusie.

 

U nich się męczyłem też bo limitów miało nie być, a były i musiałem uzupełniać sobie Play na kartę, a dodatkowo po około roku prędkość z 40 Mbit/s spadła do 6 (przy zewnętrznej antenie) z tego tytułu, że zdemontowali nadajnik który był blisko mnie.

 

Po 2 latach wróciłem do Orange i się okazało że prędkość może być do 20 Mbit. A teraz po nie udanej migracji do VDSL proponują do 10. Żenada.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Neostrada rozwiązanie umowy z winy Orange

Tu część problemu leży po stronie klienta. Jeśli ktoś ma jedyny cel - uzyskanie naprawy - to ona nie zawsze jest możliwa. Jeśli ktoś zniechęca się do dalszych działań, to owszem UKE zrobi to za niego, ale to trwa dłużej niż można by samodzielnie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Neostrada rozwiązanie umowy z winy Orange

24 listopada po telefonie do Orande dostałem informacje że 30 listopada do godzi 14 zostanie naprawione , 30 listopada dzwonię po raz enty  że napisze email do technika aby ustalić dzień naprawy no jaja jakieś w środę będzie 14 dni od kiedy neostrada nie działa .


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Neostrada rozwiązanie umowy z winy Orange

U mnie na dzień dzisiejszy brak Internetu 3 dzień. Mieli przełączyć do ADSL na powrót i cisza. Dziś według infolinii mija termin przełączenia.

 

Posiłkuję się Internetem LTE z Play na kartę i routerem Dlink dwr-921 który kiedyś kupiłem.