Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada rozwiązanie umowy z winy Orange


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Neostrada rozwiązanie umowy z winy Orange

Od prawie 2 tyg nie działa mi neostrada  , zgłoszona awaria  ,  nikt się nie zgłasza mimo moich telefonicznych ponagleń , naprawa miała być usunięta do 30 listopada , miał się pojawić technik i nic cisza , mam dość więc chcę rozwiązać umowę z winy operatora  . Podpowie kto jak to napisać .

13 ODPOW. 13

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Neostrada rozwiązanie umowy z winy Orange

@zbynio  Należy na pisać reklamacje z wyjaśnieniem przyczyny jej dodając prośbę o rezygnację usługi z brak działania usługi i reakcji techników i możesz ją złożyć na czacie lub pod nr. Telefonu 510100100 możesz teź osobiście zanieść do salonu Orange i pamiętaj by prosić nr reklamacji złożonej   możesz ewentualnie napisać też na

Adres do korespondencji

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada rozwiązanie umowy z winy Orange

Brak internetu na dziś nie jest podstawą do rozwiązania umowy. Możesz otrzymać odszkodowanie i bonifikatę jedynie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Neostrada rozwiązanie umowy z winy Orange

@Piotrekk85   jak nie działa Ci usługa 3 razy zgłaszając   i zero reakcji  oczywiście reklamacja też napisana i dalej nic mało tego nikt mnie nie informuje  o niczym 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada rozwiązanie umowy z winy Orange

A zgłoszenia są zamykane?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Neostrada rozwiązanie umowy z winy Orange

Nic nie jest zamykane  , 3 krotnie już dźwoniłem no infolinię pomagając i nic to nie daje od 20 listopada neostrada nie działa i cisza  , 24 złożyłem pisemną reklamację dnia następnego na email dostałem informacje że mi 25 złod rachunku odliczą i to no tym pozostało , nikt nie zadzwoni czy email napisze kiedy będzie naprawione to się w głowie nie mieści.  Dziś chyba wybiorę się do prawnika bo to tak nie może być .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada rozwiązanie umowy z winy Orange

Każde zgłoszenie musi mieć ustaloną przewidywaną datę naprawy. Tego nie ma zgłoszeniu?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Neostrada rozwiązanie umowy z winy Orange

Witaj Zbynio.

 

Moja propozycja to telefon do UKE: 22 33 04 000 (tonowo 1)

 

A później list do Orange + kopia jego - czyli do wiadomości UKE. Ja niedługo pewnie też coś takiego napiszę bo sobie jaja robią.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada rozwiązanie umowy z winy Orange

A UKE daje dyspozycje na telefon?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada rozwiązanie umowy z winy Orange

I jeszcze podawać numer do centrum informacji konsumenckiej które prawnie może jedynie coś podpowiedzieć a nic za klienta nie załatwi. Mogę dać Ci szybciej złote rady jak ponowna reklamacja jak i prawo do informacji o przebiegu awarii. Jeśli jest bardziej skomplikowany problem, trzeba zaczekać. Ale masz prawo do informacji ile to potrwa.