Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada do 20mbps

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Neostrada do 20mbps

► W temacie dodano etykiety: szybkość internetu, inne dot. internetu domowego - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, mam problem z usługą neostrada. Prędkość łącza do 20mbps jednak obecnie wynosi max 4-9mbps. Kilka razy dziennie brak dostępu do internetu. Problem zgłoszony do obsługi technicznej. Pan przyjmujący zgłoszenie stwierdził, że to jest opcja do 20mbps i tak ma być. Na panelu funboxa wygląda to tak. FunbBox.jpgParametry ES i SES zwiększają się ciągle, ale według orange wszystko ok. Nie mam już sił do tej firmy. Modem, oraz reszta sprawdzona po mojej stronie wszystko działa dobrze. Chyba czas najwyższy zostawić do bagno i zmienić operatora. Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Neostrada do 20mbps

@Pit882 "Kilka razy dziennie brak dostępu do internetu" - i powiedzieli, że tak ma być??? Reklamuj do skutku, tak nie może być!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada do 20mbps

Jak masz podłączone urządzenia do routera? Po kablu czy przez wi-fi?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Neostrada do 20mbps

Po kablu. Sprawdzony, wymieniony na inny, ten sam problem od tygodnia.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Neostrada do 20mbps

@Pit882 "Kilka razy dziennie brak dostępu do internetu" - i powiedzieli, że tak ma być??? Reklamuj do skutku, tak nie może być!


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Neostrada do 20mbps

A myślisz, że nie dzwoniłem. Tak i zapytał czy coś jeszcze i odłożył słuchawkę. Tak wygląda obsługa orange nie pierwszy raz.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 20mbps

@Pit882Możesz to zgłosić przez czat lub aplikacje Mój Orange


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Neostrada do 20mbps

Obecnie to tylko telefon mi zostaje. Nawet forum wczytuje się tak, że szybciej to krew mnie zaleje. A wygląda to już tak. FunBox.jpg

Na dzisiaj to ja już lepiej dam sobie spokój, szkoda mojego czasu i nerwów. Miłego dnia.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Neostrada do 20mbps

Witam, w końcu udało się Emotikon: LOL Zawitał technik, stwierdził, iż występuje problem na łączu. Usunął usterkę. Tylko po co tyle nerwów i za każdym razem tłumaczenia tego samego problemu? Gdybym chciał z kimś pogadać, to na pewno nie z infolinią orange Emotikon: sfrustrowany Pozdrawiam


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Neostrada do 20mbps

No i git! Nie powiedział co to za usterka była?

Ja kiedyś miałem podobny problem, w końcu monter wlazł na słup i poprawił dyndający kabel - gdy wiał wiatr to często zrywało połączenie 😄


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Neostrada do 20mbps

U mnie był luz na kablach w skrzynce na elewacji bloku Emotikon: LOL Cud, że jeszcze ona wisi Emotikon: Język Jeszcze trochę i ze starości sama odpadnie Emotikon: Mrugający