Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak możliwości technicznych


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

brak możliwości technicznych

Witam. Chciałam zawrzeć umowę z Orange na tel stacjonaryny. Niestety zamówienie jest ciągle anulowane ze względu na brak możliwości technicznych. Jednak jest to bzdura ponieważ kabel jest doprowadzony do fomu i gniazdo w domu również jest. Dodam że tel stacjonarny był dwa lata temu...czy jest jakaś szansa na pozytywne załatwienie sprawy? Proszę o pomoc...:(
17 ODPOW. 17
Anonim

Nie dotyczy

brak możliwości technicznych

@Mariola84Czy tylko chcesz sam telefon czy cos więcej ? 


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

brak możliwości technicznych

@Mariola84 najlepiej skontaktować się z BOK dowiedzieć co jest powodem braku możliwości technicznych.  Może być tak, że np. nie ma wolnych portów na centrali...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

brak możliwości technicznych

Sam tel. Ale plan bez ograniczen za 69,90.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

brak możliwości technicznych

Za każdym razem mówią że brak możliwości i innych informacji nie ma, technicy nie podali. Ale nikt nawet nie przyjedzie zobaczyć sprawdzić...

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

brak możliwości technicznych

Brak możliwości technicznych nie przeskoczysz. Możesz jednakże skorzystać z oferty Nowa Orange Strefa. Więcej tutaj: https://www.orange.pl/view/orange-strefa


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

brak możliwości technicznych

Wojcieszko niestety nie mogę skorzystać ponieważ w miejscu mojego zamieszkania nie ma praktycznie w ogóle zasięgu...dlatego zależy mi na tel stacjonarnym, żeby mieć kontakt ze światem.
Anonim

Nie dotyczy

brak możliwości technicznych

@Mariola84A nie lepiej będzie zwiać telefon komórkowy tez widziałem takie coś telefon stacjonarny na kartę sim


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

brak możliwości technicznych

@Anonim niestety brak zasięgu jest uciążliwy. Ogólnie tel kom posiadamy ale stacjonarny byłby 100%owy. Na tym mi zależy.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

brak możliwości technicznych

W takim razie czy obecnie podłączony kabel możemy wypiąć i wywalić skoro jest zbędny?