Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim Każdy wie, że Win10 działa tragicznie na dyskach HDD 😉 Potwierdzone info na moim laptopie, który 1.5 roku działał pod Win10.

Teraz pod Win7 to jest poprawa w płynności, laptop już działa lepiej, chociaż dalej się tnie (przydałoby mu się wymienić dysk + wyczyścić w środku)


To nie prawda, mam PC (Windows 10 (na dyskach HDD) i działa płynnie, bebechy ma mocne, wstawię SSD na OS kiedyś, ale nie chce mi się przerzucać danych, 2 PC na SSD działa, pewnie że szybciej, ale to nie wymóg przy Windows 10, Windows 7 to już relikt i nikt go nie używa prawie, wsparcie się kończy, podatny na konflikty sprzętowe, nie wpajaj bajek Informatykowi!

Tak na marginesie mam Laptopa z SSD a kiedyś miał HDD, czy szybciej działa, trochę, bo dysk nie ma wpływu na całościową wydajność komputera, jak masz słabego Laptopa, to Windows 7 ciut przyspieszy go i SSD, ale cudów nie oczekuj.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

@Anonim Każdy ma prawo do własnego zdania. Mój laptop to chodził powolnie na preinstalowanym Win10 Home 64bit. U mnie w domu jest jeszcze 1 PC (10 lat ma) i pamiętam pod 7 to dawał radę a teraz ma 10 i trzeba było formata robić i optymalizować aby zaczął być zdatny do użytku w 2k19

A wogóle nie gadaj mi że 7 prawie nikt nie używa, bo znam sporo osób, które używają jeszcze 7.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

@Anonim , ja mam Win 7 sporo latek i dopóki (styczeń 2020) można ze wsparciem, ogarniam na nim. Mam 10 neo i bez problemów po IPv4. Nie wiem tylko, dlaczego niżej jest opisane, że z klucza można się przesiąść na dziesiątkę, bo darmocha się skończyła. Też wgrałem, ale wróciłem na stare , sprawdzone śmieci.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

@Anonim U mnie oprócz lagów na Win10, to nachalne aktualizacje (pomimo wyłączenia w services.msc usługi Windows Update, to czasami ta usługa sama się włączała) to mnie już do szału doprowadzały, to postanowiłem zainstalować Win7 i od razu człowiek spokojniejszy.

A jakby ktoś o Linuxa pytał, miałem Ubuntu 17.10 (na czas jak ja to instalowałem to była najnowsza wersja), ale po 10 min wyleciał z laptopa, bo działał gorzej niż zmulony Win10.

A jeżeli chodzi o neostradę, to wiem, że szkoda nerwów na naprawienie tego truchła, ale jestem upartą osobą i jeżeli spadnie, to dzwonię do znajomego technika, wyślę mu statystyki xDSL i zobaczy, czy z mojej linii za czasów TPSA można wyciągnąć coś więcej. Bo dla mnie minimalna znośna prędkość łącza to stabilne 2.50 Mbps. (byle aby YouTube działał w 720p i nie czekał wieków na załadowanie filmu w IPLA)

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

@Anonim , Neostrada na miedzi zostanie kiedyś tak pokryta śniedzią, że nikt nie pomyśli nawet o złodziejskim szabrowaniu kabli. U nas dwóch operatorów powiesiło światłowód na słupach operatora energetycznego i widzę, jak przybywa abonentów. Ekspansja w innych rejonach lokalnych operatorów wymusza działania zapobiegawcze u konkurentów i to jest, tak mi się wydaje, dobry kierunek.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Spoko wodza, prędzej przejdę na emeryturę niż światłowód zawita do mojej wsi ;D

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

W sąsiedniej gminie oddalonej o 7km widziałem skrzynkę z światłowodami na 1 słupie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość


@Anonimnapisał(-a)

W sąsiedniej gminie oddalonej o 7km widziałem skrzynkę z światłowodami na 1 słupie 🙂


Do końca roku może do ciebie światłowód dociągną, nasze osiedle światłowodem okablowali po słupach w rok 😎

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

@Anonim Przydałoby się pociągnąć światłowody, bo u mnie cienko z wyborem dobrego łącza.

Neostrada? Widać, tłumienie 60dB i niska prędkość.

Radiówka? Już na speedteście prędkości mocno skaczą

LTE? w przypadku Orange to najlepsza opcja do mojej wsi, nie wiem jak ma się sytuacja z innymi operatorami.

Edit: przeglądając sieć w poszukiwaniu planów budowy światłowodów w mojej gminie, nic nie znalazłem.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

@Anonim  jest LTE od Orange, to jest szansa na światłowód, ale to już w Gminie trzeba by zadziałać.