Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada 80mbps

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Neostrada 80mbps


@edixlnapisał(-a)

 Na ulicy Kordeckiego 39/41 w Warszawie to nie taka mała centralka, to trzy kondygnacyjny budynek. Odemnie jest z 200 metrów. O neostradzie 80 Mb/s to mogę pomarzyć, o światłowodzie też.


No małe to nie jest jak patrze (pewnie w piwnicy zajmuje jakieś miejsce), ale też jak to Orange, mogą cała okolicę w promieniu 1.5km w każdym kierunku tu podłączać i wtedy masz w niską synchronizację mimo małej odległości.. 😉 Op prostu mniejszą przepustowość na xDSLa przeznaczyli i są efekty. Myślę, że z takiego budynku trudno by nie było porozsiewać na okolicę FTTH.

 

A w tej okolicy jest sporo FTTH od Orange, bo to Praga Południe przecież (ja mieszkam w Wawrze).

 

pL4PDTq

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 80mbps

@-brtk-U mnie też jest bardzo duża centrala ale po ostatnich wybrykach wolałem zrezygnować z ich usług i wziąć mobilny tez mam podobny ping ale lepsze wysyłanie i wszystko działające serwisy   


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Neostrada 80mbps

T-Mobile jest dosyć ok Internetem mobilnym. Fajne wyniki wyciągasz na nim. Musisz być blisko nadajnika.. 🙂 No i pewnie router dobry robi też swoją robotę.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 80mbps

@-brtk-Mam 200 m do nadajnika i router Huawei b525 przez 8 miesięcy nie miałem mniej niż 56/30 Mb

A powinno być do 60/10 Mb


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Neostrada 80mbps

Jak to jest z Neostradą, rozbudowywują miedź czy nie? U rodziców było 10 Mb i twierdzili że po prostu nie ma szans na wiecej i zostaje czekać na Światłowód, a miesiąc temu wskoczyła nagle 80 Mb..


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Neostrada 80mbps

To mogło się odbyć bez rozbudowy. Ktoś zrezygnował w okolicy z VDSL i zwolniło się miejsce na centrali.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Neostrada 80mbps

No własnie nie, osiedle w rejonie o którym świat zapomniał, gdzie GSM ledwo dochodzi była wyłącznie 10 Mb a teraz wszystkie domy jednorodzinne x10 i bloki x10 co daje jakies 70 użytkowników ma 80 Mb wg mapki Orange.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5480
  • 184

Neostrada 80mbps

Według mapki to może być błąd po prostu. Ewentualnie doposażono centralę w karty VDSL i juz można. Zweryfikuj to w BOK lub Salonie.