Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego mam taki słaby upload ?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dlaczego mam taki słaby upload ?

Mam prędkość internetu 20 mbs ,zaś upload tylko 0,8mbs   podczas gdy mój kuzyn który ma podpisaną dokładnie taką samą umowę z orange i ten sam modem ma taki sam download ale 4 mbs uploadu

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego mam taki słaby upload ?


@Janiknapisał(-a)

Mam prędkość internetu 20 mbs ,zaś upload tylko 0,8mbs   podczas gdy mój kuzyn który ma podpisaną dokładnie taką samą umowę z orange i ten sam modem ma taki sam download ale 4 mbs uploadu


Jakieś testy daj i zrzut ze statystyk routera, w ciemno to usterka na linii

tak poza tym jak problemy z siecią to zgłoszenie się robi, poprzez czat czy telefon, tu tego nie załatwisz.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Dlaczego mam taki słaby upload ?

O ile pamiętam w umowie na "Neostrada 20 mbs" maksymalny gwarantowany upload to 1mbps, więc nie masz na co narzekać. Natomiast skąd u kuzyna taki wysoki upload, to... albo pomyłka albo ma tak dobre kable że mu z automatu zsynchronizowało do tak dużej szybkości 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Dlaczego mam taki słaby upload ?

Może kuzyn ma opcję do 80 Mb/s gdzie upload jest wyższy, ale z racji słabej linii synchro ma na ok 20 Mb/s. Pewny jesteś, że ma umowę na opcję do 20 Mb/s.
W wersji do 20 Mb/s upload jest do 1 Mb/s z podkreśleniem słowa do. Więc nawet nie ma co reklamować.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dlaczego mam taki słaby upload ?

Właśnie sprawdzałem z kuzynem na jego komputerze na stronie 192.168.1.1 Jego przepustowość łączą to: 28,3 mbs download i 5,0 uploadu. Ja z kolei mam 20,7 download i 1.0 upload. Umowy mamy dokładnie takie same bo na internet 20 mbs. Kuzyn ma szczęście czy jakoś da radę  poprawić przepustowość mojego łącza ?  Może ma to związek z tym ze mieszkam na wsi a kuzyn w niewielkim mieście ?  

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego mam taki słaby upload ?

@JanikMacie dwie różne umowy ty na ADSL a kuzyn na VDSL.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Dlaczego mam taki słaby upload ?

Kuzyn ma wersję do 80 Mb/s najprawdopodobniej. Złóż zamówienie na migrację prędkości lub zapytaj na bok poprzez czat czy są możliwości techniczne zwiększenia.
https://www.orange.pl/view/kontakt

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Dlaczego mam taki słaby upload ?

Ja bym się nie zdziwił, jakby obaj już mieli  80 Mb/s 😄

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego mam taki słaby upload ?

@JanikJak masz LB czy FB to pokaz statystyki DSL ? I cos wtedy ocenimy czy masz ADSL czy VDSL ? 


Przechwytywanie1.PNG