Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nękanie przez Orange


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 8
  • 0

Nękanie przez Orange

Dzień dobry, zamawiałam internet światłowodowy orange. Technik 3 razy nie przyszedl na umówione spotkanie. Aby przyjąć technika każdorazowo był brany urlop i musiala siostra pociagiem jechac do miejsca instalacji. Technik nie przyszedl. Zrezygnowałam z Orange. Napisalam 3 razy reklamacje. Odpowiedź na reklamacje jest ze nie było ze  mną kontaktu. Co jest kłamstwem. Nie chcę już żadnego kontaktu od Orange. A tymczasem Co tydzień dzwoni do mnie technik ze sa na miejscu instalacji i zebym otworzyła. Ciekawe jak skoro to w ogóle jest w innym mieście??  

Czemu Orange wciąż zleca instalacje technikom i traci czas i pieniądze i benzynę. Rozmawialam już z 15 konsultantami, bo każdorazowo jestwm łączona z kim innym. Kiedy Orange przestanie mnie nękać?

6 ODPOW. 6

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13479
  • 55140
  • 655

Nękanie przez Orange

@Inna8888Czy anulowałaś zamówienie na infolinii? Jeśli tak, to zgłoś jeszcze w danych kontaktowych wycofanie zgody na kontakt. Najlepiej na infolinii, bo rozmowy są nagrywane. Zdecydowanie i jasno zażądaj wycofania zgód na kontakt, którego udzieliłaś i nie powinno być problemu. Możesz jeszcze wycofać z bazy danych numer kontaktowy. Jeśli nie poskutkuje, pisz pismo do Orange na adres korespondencji

Orange Polska S.A.

Jagiellońska 34

96-100 Skierniewice

Opisz sprawę żądając wyjaśnień i zmian we wpisach dotyczących danych kontaktowych


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 8
  • 0

Nękanie przez Orange

To wszystko zrobilam. Wyslalam list pocztą. Również o wszystkie rzeczy prosiłam 15 konsultantów. Bez skutku. Dziś znów telefon od instalatora czy jestem w domu bo jedzie


@agat13napisał(-a)

@Inna8888Czy anulowałaś zamówienie na infolinii? Jeśli tak, to zgłoś jeszcze w danych kontaktowych wycofanie zgody na kontakt. Najlepiej na infolinii, bo rozmowy są nagrywane. Zdecydowanie i jasno zażądaj wycofania zgód na kontakt, którego udzieliłaś i nie powinno być problemu. Możesz jeszcze wycofać z bazy danych numer kontaktowy. Jeśli nie poskutkuje, pisz pismo do Orange na adres korespondencji

Orange Polska S.A.

Jagiellońska 34

96-100 Skierniewice

Opisz sprawę żądając wyjaśnień i zmian we wpisach dotyczących danych kontaktowych


 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13479
  • 55140
  • 655

Nękanie przez Orange

@Inna8888 Jeśli wysłałaś list, to na 100% sprawa będzie załatwiona. To nie jest jakiś trudny temat do ogarnięcia w systemach. Kwestia dobrej woli i podejścia. Czekaj na odpowiedź


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2157
  • 7960
  • 32

Nękanie przez Orange


@Inna8888napisał(-a)

Nie chcę już żadnego kontaktu od Orange. A tymczasem Co tydzień dzwoni do mnie technik ze sa na miejscu instalacji i zebym otworzyła. Ciekawe jak skoro to w ogóle jest w innym mieście??  


a może jednak warto skorzystać z takiej okazji? Bezpośredni kontakt z pracownikiem terenowym to rzadka gratka. Daleko lepszy taki kontakt, niż pośrednictwo głuchego telefonu konsultantów i infolinii. Wyjaśnić człowiekowi o co chodzi, umówić się z nim personalnie i solidnie, jak ludzki pan, da się to ogarnąć. I dopiero jak to się nie uda, zrezygnować ostatecznie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32489
  • 37036
  • 1373

Nękanie przez Orange

Może prościej przekazać technikowi informację o rezygnacji. Nikt normalny nie ustawia ponownego kontaktu. Jeśli rozmowa się nie kończy, to wtedy zlecenia nikt nie domknie.

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2617
  • 9457
  • 47

Nękanie przez Orange

@Inna8888 Dokładnie. Jasno powiedz monterowi że rezygnujesz z instalacji i sprawa już jest nieaktualna. Odpisze wtedy w zleceniu że klient zrezygnował. To oczywiście spowoduje lawinowe zainteresowanie ze strony infolinii i będą wydzwaniać żeby Cię przekonać do zmiany zdania. Grzecznie podziękuj i poproś o wycofanie Twojego telefonu i danych z ich bazy.