- « Poprzedni
-
- 1
- 2
- Następny »
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Logownie konta SIP na innym urządzeniu.
Dzień dobry, czy jest możliwość zalogowania konta SIP VoIP na dodatkowym urządzeniu? Otrzymałem dane SIP, próbuję logować się przez program MicroSIP. I za każdym razem komunikat "Złe hasło" pomimo ponownego generowania hasła przez obsługę. Podobnie jest na aplikacjach na Android. Nie mogę sie zalogować.
________________
* Przeniosłem z działu Telefony i tablety – moderator Michał
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Logownie konta SIP na innym urządzeniu.
@kisiell9 jeśli masz to podpięte do Funboxa to po zmianie hasła go zrestlartuj.
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Logownie konta SIP na innym urządzeniu.
To nic nie daje. Próbuję przez funbox, przez inny internet i i nic
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Logownie konta SIP na innym urządzeniu.
@kisiell9 spróbuj bez 48 w loginie, albo bez @neofon.pl
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Logownie konta SIP na innym urządzeniu.
Też nie pomaga, dopisywałem też a,b,c. do loginu bo też taka wersje znalazłem .
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Logownie konta SIP na innym urządzeniu.
Ten program nie ma logów. udalo mi sie ma chwile zalogować przez aplikację MizuDroid na andropida na tych samych danych ale itak co chwile zrywwa połączenie .
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Logownie konta SIP na innym urządzeniu.
A konto na Funbox się zalogowało? Kolejne urządzenia muszą mieć zmieniony login - trzeba dodać literkę po numerze.
W każdym razie to powinno działać, na każdym internecie. Jednocześnie może być do jednego konta SIP Orange zalogowanych pięć urządzeń, IIRC, na pewno można prowadzić jednocześnie trzy rozmowy. To sprawdzone. Z klientów SIP najlepiej sprawdzał się wbudowany dialer androida ale od wersji 11 już nie ma w nim wsparcia dla SIP. Z innych klientów mogę polecić MizuDroid albo PortSIP. Ważne żeby nie blokować konta. Trzeba śledzić stan usługi na FB. Jeśli się zawiesi, odczekać pół godziny albo zresetować FB. Inaczej serwer będzie odrzucał nawet poprawne loginy.
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Logownie konta SIP na innym urządzeniu.
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Logownie konta SIP na innym urządzeniu.
To już zauważyłem wczesniej, nie poprawiłem na screnie. neofon.tp.pl też nie działało.
- « Poprzedni
-
- 1
- 2
- Następny »